Úvod Správy Juniori Belasá U21 v nedeľu vyzve Púchov

Belasá U21 v nedeľu vyzve Púchov

Úvodný výkop zápasu je v nedeľu o 10:30 na Pasienkoch.

Belasá U21 chce získať svoje prvé body v novej sezóne. Naši mladíci v nedeľu o 10:30 vyzvú na Pasienkoch MŠK Púchov. Priamy prenos budete môcť sledovať na Huste.tv.

Permanentkári majú vstup zahrnutý v cene svojej permanentky, na mieste budú dostupné aj vstupenky. Pre vstup na zápas vás v zmysle vyhlášky prosíme, aby ste sa pri vstupe preukázali jedným z nasledovných potvrdení:

negatívny PCR/LAMP test na Covid-19 nie starší než 24 hodín

potvrdením o tom, že ste najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti Covid-19 s dvojdávkovou schémou

potvrdením o tom, že ste najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti Covid-19 s jednodávkovou schémou

potvrdením o tom, že ste najmenej 14 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti Covid-19, ak bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania tohto ochorenia

prekonanie ochorenia Covid-19 v intervale posledných 180 dní

dieťa do 12 rokov nepotrebuje ani test a ani očkovanie

 

Naša U21 v úvodných dvoch kolách podľahla Košiciam a Šamorínu. Púchov má na konte dva body za dve remízy, keď remizoval na pôde žilinskej rezervy 2:2 a doma s Bardejovom 1:1, pričom vyrovnávajúci gól inkasoval v závere z penalty.

„Dôkladne sme si zanalyzovali vysokú prehru v Šamoríne, kde sme neodohrali až taký zlý prvý polčas, no robili sme veľa chýb a súperovi sme doslova darovali góly. Celý týždeň sme pracovali na tom, aby sme sa proti Púchovu prezentovali lepšie, koncentrovanejšie, organizovanejšie. Pevne verím, že to bude úplne iný zápas. Pred tromi týždňami sme v Púchove hrali v príprave a zvíťazili sme 2:1. Bude to pre nás dôležitý duel, chceme získať prvé body a psychicky sa postaviť na nohy. V tréningovom procese sme vyvinuli maximálne úsilie, aby sme boli úspešní,“ povedal Vladimír Gála, tréner belasej U21.

Belasí majú na Púchov k dispozícii takmer kompletný káder. „Zdravotné ťažkosti má Samuel Antálek, ktorý má natiahnuté slabiny, a na zápas určite nebude k dispozícii. Ostatní hráči sú zdravotne v poriadku. Tešíme sa na zápas a verím, že sa po ňom budeme môcť tešiť,“ doplnil Vladimír Gála.

Naša U21 v uplynulej sezóne prehrala v Púchove 0:2, doma sme na jar zvíťazili 4:3.

V kádri Púchova nájdeme viacerých hráčov so skúsenosťami z najvyššej súťaže. Najskúsenejší hráč Patrik Mráz hral ligu ešte za Púchov, a následne za Petržalku, Žilinu či Senicu. Ligové štarty nazbierali aj stredopoliari Matej Loduha či Peter Chríbik. Novou tvárou v kádri Púchova je stredopoliar Adrián Kopičár, ktorý v minulosti pôsobil aj v belasom. Trénerom tímu je Lukáš Kaplan.

Zápas 3. kola II. ligy 2021/22 ŠK Slovan Bratislava U21 – MŠK Púchov sa začína v nedeľu 8. augusta o 10:30 na Pasienkoch. Priamy prenos odvysiela Huste.tv.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Veľký zážitok v Lige majstrov pre vaše deti.
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
S kým sa stretneme v treťom kvalifikačnom kole európskych pohárov?

Neprehliadnite

Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.