Vstupenky na finále - predaj pozastavený

Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.

Z dôvodu zmeny opatrení ohľadom hromadných podujatí je predaj vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u na základe rozhodnutia organizátora zápasu (SFZ) pozastavený. Vstupenky, ktoré máme k dispozícii na C-tribúnu, sa teda dnes a ani v sobotu nebudú predávať. 

Predaj vstupeniek bude pokračovať najskôr od pondelka, o čom vás budeme včas informovať. SFZ ako organizátor zápasu je v úzkom kontakte s Úradom verejného zdravotníctva SR v snahe o presné usmernenie, týkajúce sa počtu a rozmiestnenia fanúšikov počas finálového zápasu. Kým nebudú presne zadefinované podmienky umiestnenia divákov, SFZ pozastavil predaj vstupeniek. 

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasé pred finále Slovenského pohára.
Výber do prípraviek sa uskutoční 7. mája na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

ŠK Slovan v 8. kole nadstavbovej časti Niké ligy o titul zdolal Žilinu 4:3, a definitívne si zabezpečil zisk siedmeho titulu v rade. Po dnešku máme pred Žilinou nedostihnuteľný 9-bodový náskok. Najbližšie sa predstavíme v sobotu 11. mája o 18:00 v Podbrezovej.
ŠK Slovan získal siedmy majstrovský titul v rade.
ŠK Slovan Bratislava spúšťa jedinečný zážitok – exkluzívnu stadium tour na našom nádhernom štadióne Tehelné pole!

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.