Postoj Slovana Bratislava je jasný: Dohrajme sezónu!

Ak to zdravie umožní, sme za dohratie sezóny 2019/20 a plynulý prechod do nového ročníka.

V našom regióne sa čoraz intenzívnejšie diskutuje o dohratí súťažného ročníka 2019/20. V Česku by sa liga mohla rozbehnúť ešte pred 8. júnom, v Rakúsku majú pripravený konkrétny plán ako dohrať najvyššiu súťaž a poľská Ekstraklasa by mohla pokračovať už 29. mája. 

Postoj ŠK Slovan Bratislava je jasný - ak to zdravie umožní, sme jednoznačne za dohratie sezóny 2019/20. Predčasné ukončenie sezóny nepovažujeme za správne riešenie. Z pohľadu minimalizácie športových či ekonomických škôd a novej edície európskych pohárových súťaží je lepšie hľadať riešenia ako dohrať tento ročník. Budeme konštruktívnymi partnermi pri hľadaní riešení ako vyjsť z tejto situácie s čo najmenšími škodami pre ligu a slovenský futbal. 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.
Hrať sa bude v x-Bionic v Šamoríne.

Neprehliadnite

Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.
Klub sa rozhodol podporiť ďalší predaj permanentiek predĺžením benifitu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.