Úvod Správy Vstupenky Predaj vstupeniek na derby v Trnave!

Predaj vstupeniek na derby v Trnave!

Informácie o predaji vstupeniek na zápas FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava.

Jarná časť sezóny odštartuje 155. pokračovaním najväčšieho slovenského derby, ktoré sa odohrá v nedeľu 16. februára o 15:00 v Trnave. Belasí ťahajú so Spartakom sériu štyroch víťazstiev v rade a pri snahe o jej predĺženie budú potrebovať aj podporu fanúšikov.

ŠK Slovan dostal k dispozícii celkom 1000 vstupeniek do sektora hostí, z toho už takmer 740 je vypredaných alebo zarezervovaných. Počas sobotňajšieho predaja vstupeniek cez fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan sa dokopy predalo takmer 600 vstupeniek a cca 140 je zarezervovaných pre fanklub Slovanista a pre mimobratislavských fanúšikov. Cena vstupenky bola organizátorom stanovená na 10 €. Preto neváhajte a zabezpečte si vstupenku hneď v stredu 12.2. V prípade, že sa 1.000 vstupeniek vypredá, požiadame domáci klub o ďalšie vstupenky, ktoré nám prisľúbili na bezpečnostnej porade k zápasu.

Predaj vstupeniek na Tehelnom poli

Predaj vstupeniek bude v pokladnici štadióna Tehelné pole (na námestí štadióna od ulíc Bajkalská a Kalinčiakova) prebiehať v nasledovných dňoch:

Streda 12. februára od 16:00 do 19:00

Štvrtok 13. februára od 16:00 do 19:00

Piatok 14. februára od 16:00 do 19:00

Zápas bol vyhlásený ako rizikový, vstupenky do sektora hostí sa teda budú predávať na meno a priezvisko s následnou kontrolou oproti preukazu totožnosti pri vstupe na štadión. Jeden fanúšik si môže zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa.

Ako na derby do Trnavy?

Fanúšikovské zoskupenie Ultras Slovan organizuje špeciálny vlak do Trnavy. Fanúšikovia sa stretávajú v nedeľu 16.2. o 11:15 na bratislavskej vlakovej stanici ŽST Nové Mesto. Odchod vlaku je o 12:15. Viac informácii nájdete na FB Ultras Slovan
Oficiálny fanklub Slovanista organizuje autobusový zájazd do Trnavy. Aktuálne je však už kapacita autobusového zájazdu maximálne naplnená. Viac informácii nájdete na www.slovanista.sk .

Mimobratislavskí fanúšikovia

Fanúšikovia Slovana z celého Slovenska, ktorí nemajú možnosť kúpiť si vstupenky v Bratislave, si môžu vstupenky zarezervovať oddnes mailom na fanusik@skslovan.com. V maile je potrebné uviesť meno a priezvisko, telefónny kontakt a lokalitu, odkiaľ fanúšik pochádza.

Jedným mailom môžete zarezervovať vstupenky aj pre viac fanúšikov, ku každému je však potrebné uviesť meno a priezvisko. Mailové rezervácie je možné posielať najneskôr do stredy 12. februára do 10:00. Po tomto termíne už klub nebude reflektovať na žiadne rezervácie.

Mimobratislavskí fanúšikovia si vstupenky budú môcť prebrať v deň zápasu od 13:30 pred sektorom hostí v Trnave. O podrobnostiach budeme bližšie informovať.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
S kým sa stretneme v treťom kvalifikačnom kole európskych pohárov?
S kým v treťom kvalifikačnom kole?

Neprehliadnite

Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.