Výsledok je sklamaním, ale výkon bol na hranici možností

Názory trénerov po zápase Európskej ligy Wolverhampton Wanderers – ŠK Slovan Bratislava.

Ján Kozák ml. (tréner Slovana): „Sme sklamaní. Boli sme blízko k zisku bodu, rovnako ako v domácom zápase. Podržal nás aj Domino, ale v závere sme neustrážili jednu situáciu a inkasovali sme. Napokon, žiaľ, nemáme z tohto dvojzápasu s Wolverhamptonom ani jeden bod. Naše výkony v oboch stretnutiach však boli na hranici našich možností. Dúfam, že v nich budeme pokračovať ďalej a v Európskej lige ešte nejaké body získame.

U Kenana Bajriča to vyzerá na otras mozgu. Zostane tu na pozorovaní a uvidíme, ako sa jeho stav vyvinie. Verím, že bude v poriadku.“

 

Nuno Espirito Santo (tréner Wolverhamptonu): „Museli sme byť trpezliví. Dobre sme kombinovali, mali sme prevahu a dokázali sme si vytvoriť šance. Jednu sme premenili a dočkali sme sa odmeny za našu snahu. Je to pre nás výborný výsledok a povzbudenie do ďalších zápasov. Bol to náročný zápas. Ako som povedal už v Bratislave, Slovan má dobré mužstvo, ktoré hrá veľmi organizovane a dnes to opäť potvrdil. Nesmeli sme mu dať priestor na brejky.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Neprehliadnite

Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia si vstupeniek na zápas 11. kola Niké ligy FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava.
Vychutnajte si aftermovie z nášho prvého zápasu Konferenčnej ligy UEFA v sezóne 2025/26.
ŠK Slovan v rámci prvého hracieho dňa Konferenčnej ligy prehral s RC Štrasburg 1:2. Belasí doplatili na efektivitu, náš gól vsietil hlavičkou Rahim Ibrahim. Duel sledovalo viac než 15-tisíc fanúšikov.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.