V priebehu jedného dňa predaných cez osemtisíc vstupeniek

Bude nové Tehelné pole po druhýkrát vypredané?

Od stredy sú v predaji vstupenky na prestížny duel play-off Európskej ligy ŠK Slovan Bratislava – PAOK FC. V priebehu jedného dňa sa predalo viac než 8 000 vstupeniek. V dôležitom zápase budú naši hráči potrebovať podporu dvanásteho hráča a všetci veríme, že nové Tehelné pole bude po druhýkrát vypredané.

Vstupenky si naďalej môžete zakúpiť on-line na Ticketmedia.sk a taktiež v každý pracovný deň od 10:00 do 18:00 na pokladnici štadióna Tehelné pole.

Permanentkári môžu do pondelka 19. augusta do 22:00 využiť predkupné právo na svoje miesta, a to buď on-line prostredníctvom mailu od spoločnosti Ticketmedia.sk, alebo osobne na pokladniciach štadióna. Držiteľ permanentky získa pri kúpe vstupenky zľavu vo výške 30 percent.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Neprehliadnite

Pred výkopom derby sa o skvelú atmosféru na Tehelnom poli postaralo hudobné vystúpenie huslistky Daniela Lovlin, ktorá zahrala známu skladbu Freed from Desire. Svojím energickým husľovým vystúpením rozohriala tribúny a výborne naladila našich fanúšikov ešte pred úvodným hvizdom derby.
🎻 Pred výkopom derby Slovan – Trnava sa o skvelú atmosféru postarala folklórna skupina Fidlikanti, ktorá priniesla na Tehelné pole kúsok slovenskej tradície.
ŠK Slovan v 22. kole Niké ligy 2025/26 zdolal v 178. derby Spartak Trnava vysoko 4:0. Dva naše góly dal Andraž Šporar, po jednom pridali Tigran Barseghjan a Nino Marcelli. Do nadstavby o titul vstúpime z prvého miesta s trojbodovým náskokom pred Dunajskou Stredou. V úvodnom kole nadstavby sa najbližší víkend predstavíme v Michalovciach.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.