Úvod Správy Niké liga Moha: Perfektný deň!

Moha: Perfektný deň!

Moha si dal gólom a víťazstvom najkrajší darček k 25. narodeninám.

„Perfektný deň,“ usmial sa Moha po zápase s Dunajskou Stredou. Svoje 25. narodeniny snáď ani nemohol osláviť lepšie – parádne skóroval z priameho kopu, potom pripravil gól Andražovi Šporarovi a spolu s tímom sa radoval z dôležitého víťazstva. Niet divu, že po stretnutí sa oslávenec usmieval na všetky strany.

„Jedny z najkrajších narodenín v mojom živote! Bol to perfektný deň – vyhrali sme a dal som gól, takže čo viac si môžem priať,“ vyhlásil Moha po stretnutí. V pätnástej minúte otvoril skóre duelu a to vskutku parádnym spôsobom. Z priameho kopu na osi ihriska trafil loptu pravačkou tak, že preletela ponad múr a zapadla presne k pravej žrdi. Brankár bol bezmocný. „Veril som si. Pôvodne mal strieľať Nono, ale povedal som mu, aby mi loptu prenechal. Cítil som, že to môže vyjsť. Na tréningoch som to takto skúšal snáď stokrát, a teraz to konečne vyšlo aj v zápase,“ povedal šťastný strelec, ktorý si splnil narodeninové prianie.

Piatkový tréning pritom nenasvedčoval takémuto parádnemu zásahu. „Na predzápasovom tréningu som z tejto pozície strieľal desaťkrát...a desaťkrát som minul (smiech). Dôležité je, že som skóroval v zápase, teším sa z tohto pekného gólu.“

Belasí v 55. ligovom súboji s DAC dosiahli 33 víťazstvo a celkové skóre zveľadili na 101:47. Po ôsmom kole Fortuna ligy je nezdolané už len jedno mužstvo – a to Slovan Bratislava. Naši futbalisti sa tešia zo zisku troch bodov, tiež však upozorňujú na záver duelu a zbytočnú drámu. „Myslím si, že sa hral obojstranne veľmi dobrý futbal. Veľmi nám pomohli dva rýchle góly, zápas sme potom mohli kontrolovať a je len škoda, že sme nevyužili niektoré brejky. Nemôže sa stať, že v závere opäť pustíme súpera do hry a z jasnej záležitosti si urobíme drámu. Našťastie sme to zvládli a tri body zostali doma, zo záverečných minút sa však treba poučiť,“ myslí si najlepší asistent vo Fortuna lige s piatimi gólovými prihrávkami.

Na zápas si našlo cestu takmer štyritisíc divákov. Naši hráči si spolu s fanúšikmi po zápase užili ďakovačku „Vstaňte keď ste belasí“ a podali si s nimi ruky pri plote. Moha sa pristavil pri viacerých priaznivcoch a prijímal od nich gratulácie. „Naši fanúšikovia boli výborní, v mene celého tímu im ďakujem za podporu. Keď sme si s nimi išli podať ruky, tak si ma viacerí pristavili a gratulovali mi k narodeninám. Bolo to od nich veľmi milé a pekné, potešili ma,“ uzavrel narodeninový oslávenec s úsmevom na tvári.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Zápas s Komárnom odohráme v sobotu v Zlatých Moravciach.
Robo: "Naši fanúšikovia boli vynikajúci a dúfam, že v odvete ich bude na Slovane 22 tisíc!"
S kapitánom sme robili v Slovinsku prvý pozápasový rozhovor. Pozvánka na odvetu!

Neprehliadnite

Pozrite si vyjadrenia trénera Weissa po zápase v Celje.
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
Robo: "Naši fanúšikovia boli vynikajúci a dúfam, že v odvete ich bude na Slovane 22 tisíc!"

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.