Úvod Správy Mládež Zo štyroch duelov so Senicou tri víťazné

Zo štyroch duelov so Senicou tri víťazné

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Mladší dorastenci i mladší žiaci Slovana sa počas minulého týždňa stretli s rovesníkmi zo Senice. Z víťazstva sa netešili len najstarší z nich – tím U17, hoci aj on mal zápas veľmi dobre rozohraný. Belasí po prvom polčase viedli 2:0, po zmene strán však o náskok prišli, keď gól na 2:2 inkasovali štyri minúty pred koncom. Dvojgólový náskok si vypracovala aj naša U16, tá však súperovi dovolila v úplnom závere iba znížiť na konečných 2:1.

Obe družstvá mladších žiakov Slovana v Senici potvrdili pozíciu lídra súťaže a hladko vyhrali.

Naši starší dorastenci tesne prehrali v Nitre. V 70. minúte prišli o vylúčeného Martina Majlinga, ktorý videl druhú žltú kartu a následne inkasovali z pokutového kopu. V zostávajúcom priebehu zápasu sa im už v početnej nevýhode vyrovnať nepodarilo.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

26. kolo

FC Nitra – ŠK Slovan 1:0 (0:0)

Zostava Slovana: Trnovský – Majling, Jakub Lacko, Jakub Baláž, Kozlovský, T. Németh, Potoma, Strelec, Leginus (76. Livora), Haramia (59. Jackuliak), Hudák (71. Habodasz)

26. kolo

ŠK Slovan – FK Senica 2:2 (2:0) – Lavrinčík, Sabadoš

Zostava Slovana: Zváč – Valentín, Orság (41. Užík), Kuruc, Floriš, Lieskovský, Lavrinčík, Sabadoš (65. Dohnanský), Bekö, Polakovič (51. Tóth), Giesser

26. kolo

ŠK Slovan – FK Senica 2:1 (1:0) – Majkút, Božik

Zostava Slovana: Chudík – Uhlár, Juraj Lacko (59. V. Duffek), Hečko, Rácz, Palacka (41. Hornyák), Szetei (59. Tučný), Čerepkai, P. Bartoš, Majkút, Božik (59. Rosenberger)

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov - Západ

18. kolo

FK Senica – ŠK Slovan 1:6 (0:4) – Rehuš a Hipp 2, Sikorjak, Božík

Zostava Slovana: Božík, Fesyuk – Masaryk, Marušin, Nemeškürti, Kovács, Adame, Holub, Sikorjak, Marcelli, Rehuš, S. Murár, Hipp, Lendel, Marko, Šalkovič, R. Féder

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov - Západ

18. kolo

FK Senica – ŠK Slovan 2:15 (1:8) – J. Slovák 3, Filkor, Bachna, Husarčík a Arnold 2, Kovačič, Dominik Balog, Michal Bodnár, vlastný

Zostava Slovana: Dávid Balog, A. Duffek – Kovačič, Filkor, Arnold, J. Slovák, Husarčík, Malárik, Michal Bodnár, Spišiak, Koiš, Dominik Balog, Červenka, Haba, Horváth, Szabo, Šablatúra, Bachna