Úvod Správy Spokojnosť s druhým polčasom

Spokojnosť s druhým polčasom

Názory trénerov po zápase 30. kola Corgoň ligy 2010/11 ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava.

Názory trénerov po zápase 30. kola Corgoň ligy 2010/11 ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava (3:0):

Karel Jarolím (tréner Slovana): "Prvý polčas nebol podľa našich predstáv. Na niektorých hráčoch bolo cítiť nervozitu. Viazla nám kombinácia a trochu sme prepadali v strede ihriska, kde mala Trnava navrch. Žiaľ, už v prvom polčase musel odstúpiť zranený Milinkovič a stiahli sme aj Kordiča, aby sme vystužili stred a dostali sa viac do kombinácie. Druhý polčas bol z našej strany omnoho lepší. Góly naše mužstvo upokojili. Mali sme aj veľa ďalších šancí, takže s výkonom po prestávke som spokojný. Či budeme v zvyšných zápasoch hrať na Filipa Šeba, aby sme mu pomohli k titulu kráľa strelcov? Radi by sme, lebo za tie úžasné výkony, ktoré tu odvádza, by si to zaslúžil."

Peter Zelenský (tréner Trnavy): "V prvom rade gratulujem Slovanu a kolegovi Karlovi k víťazstvu. Na to, v akom zložení sme prišli do Bratislavy, sme boli na zápas vcelku dobre pripravení. Polčas sme zvládli, aj keď Slovan si vytvoril pár príležitostí. My sme mali nebezpečné brejky, ale nedotiahli sme ich do konca. Po zmene strán sa nám to všetko zosypalo ako domček z karát. So svalovými zraneniami odišli Roman Procházka a Jano Čarnota. Naša koncepcia sa narušila, Slovan dal dva góly a potom na ihrisku samozrejme kraľoval. Hral v pokoji a stretnutie sa už len dohrávalo. Ešte som nezažil, aby sme v dvoch dueloch stratili šesť hráčov, z toho päť pre svalové zranenie. To nie je normálne. Našťastie nás nečaká ešte viac zápasov, lebo inak by sme asi dohrávali sezónu s juniorkou."