Ďalší veľký zápas už cez víkend

V piatok pokračuje predpredaj lístkov na finále Slovenského pohára, nepremeškajte príležitosť na ďalší krásny futbalový zážitok.

V nedeľu o 13.30 h budú futbalisti ŠK Slovan Bratislava obhajovať v Banskej Bystrici proti MŠK Žilina triumf v Slovenskom pohári. Po fantastickom víťazstve v Senici sú hráči odhodlaní spraviť všetko pre to, aby aj na Štiavničkách mohli spolu so svojimi fanúšikmi po záverečnom hvizde oslavovať. Tešíme sa na ďalší výborný futbalový zážitok a veríme, že pri ňom nebudete chýbať ani vy a ako dvanásty hráč belasých pomôžete mužstvu vybojovať Slovenský pohár po dvanásty raz v klubovej histórii.

Pripomíname, že vstupenky pre fanúšikov Slovana budú v predpredaji ešte v piatok 6. mája od 15.00 do 18.00 h v pokladni č. 2 na Pasienkoch zo strany Polusu a k dispozícii budú aj pred zápasom priamo v Banskej Bystrici v pokladni vyhradenej pre priaznivcov nášho klubu. Všetkým fanúšikom však odporúčame využiť už predpredaj v Bratislave, aby si tak mohli vychutnať nedeľňajší výlet do Banskej Bystrice bez zbytočných starostí s obstarávaním vstupeniek na poslednú chvíľu.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasých čaká vo štvrtok večer odveta v Berne.
Pozrite si všetky informácie na jednom mieste.
Aj keď Tehelné pole zalial dážď, viac ako 15 000 fanúšikov vytvorilo skvelú atmosféru.

Neprehliadnite

Štartuje voľný predaj vstupeniek. Na jedno konto si môžete zakúpiť maximálne 5 vstupeniek.
Pozrite si zostrih zo stretnutia.
Darovanie alebo vrátenie vstupenky je možné maximálne 2 hodiny pred začiatkom zápasu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.