Zápas s Ružomberkom v duchu knihy o Petrovi Dubovskom
Na dnešnom zápase s Ružomberkom sa bude prvýkrát predávať nová kniha o legendárnom Petrovi Dubovskom.
Očakávaná kniha o legende Slovana Bratislava i slovenského futbalu Petrovi Dubovskom je tu! Ako prví si ju môžete zakúpiť na dnešnom zápase ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok s výkopom od 17.30 h.
Oficiálny začiatok predaja knihy prostredníctvom fanshopu a veľkých kníhkupectiev je stanovený na pondelok 21. novembra, no fanúšikovia si môžu očakávané dielo zakúpiť už o deň skôr na ligovom zápase s Ružomberkom. Pre všetkých fanúšikov platí na zápase zvýhodnená cena 16,90 Eur, čo je o tri eurá menej oproti bežnej predajnej cene. Každý fanúšik získa ku knihe aj špeciálny darček od ŠK Slovan.
Pripravené sú dve predajné miesta – stánok pod hlavnou krytou tribúnou a taktiež predajňa Fanshopu priamo oproti hlavnému vchodu na štadión. Na predajných miestach si fanúšikovia môžu zakúpiť aj ďalšie publikácie z edície Belasé legendy, ktoré boli postupne venované Michalovi Vičanovi, Karolovi Joklovi a Kolomanovi Göghovi.
Pred zápasom sa uskutoční slávnostný krst knihy o Petrovi Dubovskom, ktorý od 16.30 h prinesie v priamom prenose televízia 213. Televízia 213 je mediálnym partnerom tejto publikácie a následne odvysiela aj zápas s Ružomberkom.
Preview a rozhovor s trénerom Ivanom Vukomanovičom pred zápasom s Ružomberkom si môžete prečítať tu. Pozrieť si môžete aj reklamný spot, ktorý je súčasťou marketingovej kampane na podporu predaja knihy o Petrovi Dubovskom.