Kornel Saláta v reprezentačnej nominácii

Obranca Kornel Saláta bol nominovaný na kvalifikačné zápasy proti Slovinsku a Škótsku.

Tréner Ján Kozák st. dnes dopoludnia zverejnil 24-člennú nomináciu Slovenska na blížiace sa kvalifikačné zápasy proti Slovinsku a Škótsku. V nominácii sa nachádza aj Kornel Saláta zo Slovana Bratislava. Náš vysoký stredný obranca si v reprezentačnom drese doteraz pripísal 38 štartov a predstavil sa aj na záverečných turnajoch majstrovstiev sveta 2010 a majstrovstiev Európy 2016. Medzi náhradníkmi figurujú ďalší dvaja slovanisti Ján Mucha a František Kubík.

Slováci odohrajú po úvodnej prehre s Anglickom dva dôležité kvalifikačné zápasy, ktoré môžu výrazne napovedať o ich postavení v skupine F. Najprv sa 8. októbra od 20.45 h stretnú v Ľubľane so Slovinskom a potom 11. októbra od 20.45 h privítajú v Trnave Škótsko.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v nedeľu o 15:30 stretnú s Komárnom.
Pozrite si zostrih zápasu.

Neprehliadnite

Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne:
Belasé srdce opäť pomáha.
177. derby bolo v belasej réžii. Vychutnajte si zostrih!

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.