Traja slovanisti v reprezentácii do osemnásť rokov, Kele už dvojgólový

Slovenská reprezentácia do 18 rokov v týchto dňoch bojuje na petrohradskom Granatkin Cupe 2016.

Na úvod nového roka 2016 zarezávajú slovenskí reprezentanti do osemnásť rokov na prestížnom Granatkin Cupe 2016 v Petrohrade. V jej radoch, samozrejme, nesmú chýbať ani slovanisti.

Belasé farby háji vo výbere trénera Malatinského hneď trojica hráčov. Dôveru reprezentačného kouča dostalo trio Kevin Kele, Daniel Filip Mašulovič a Šimon Štefanec. 

Prvý duel na turnaji Slovensko vyhralo presvedčivo 3:0, keď bez väčších komplikácií zdolalo rovesníkov z Japonska. Tretí gól za náš tím strelil Kevin Kele. Mladučkému stredopoliarovi Slovana sa darilo aj v ďalšom súboji, keď gólom prispel k triumfu nad Litvou 2:0. V tomto súboji sa už predstavili všetci traja zástupcovia Slovana, proti Japonsku totiž Mašulovič do hry nezasiahol. Prvé body stratili Slováci po súboji s domácim Petrohradom, keď bezgólovo remizovali 0:0. Aj v tomto zápase nastúpili všetci traja naši zástupcovia, Štefanec do hry vybehol v 46. min, Keleho striedal v rovnakom čase Mašulovič.

Najbližší zápas odohrajú zverenci trénera Malatinského v piatok 8. januára o 14:00 proti Bielorusku. Je to zároveň ich posledné vystúpenie v rámci A-skupiny.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.
Hrať sa bude v x-Bionic v Šamoríne.

Neprehliadnite

Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.
Klub sa rozhodol podporiť ďalší predaj permanentiek predĺžením benifitu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.