Plejáda slovanistov mieri do reprezentácií

Deväť členov seniorského tímu Slovana Bratislava má namierené do reprezentácie.

Po náročných ligových stretnutiach príde opäť čas i na reprezentačné povinnosti a slovanistom aj tento raz prišli pozvánky do národných výberov. Zoznam povolaných je naozaj široký.

Tréner Ján Kozák nominoval na priateľské zápasy do Trnavy a Žiliny proti Islandu a Švajčiarsku hneď trojicu našich futbalistov. V bránke to je už tradične Ján Mucha, s ktorým do reprezentácie pocestujú aj Róbert Vittek a Kornel Saláta.

S maďarskou reprezentáciou bude v baráži proti Nórsku bojovať o postup na EURO Tamás Priskin, dres Trinidadu a Tobaga si opäť oblečie Lester Peltier.

Vo výbere SR do devätnásť rokov figurujú tiež dve slovanistické mená – Dominik Greif a Adam Laczkó.

Z hráčov do dvadsaťjeden rokov boli spomedzi belasých povolaní kapitán Slovenska Adam Zreľák a do výberu Čiernej Hory Vukan Savičevič. Nomináciu do reprezentácie Slovinska do 21 rokov si za svoje výkony v juniorskom mužstve vybojoval Ben Gasser.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasých čaká vo štvrtok večer odveta v Berne.
Pozrite si všetky informácie na jednom mieste.
Aj keď Tehelné pole zalial dážď, viac ako 15 000 fanúšikov vytvorilo skvelú atmosféru.

Neprehliadnite

Štartuje voľný predaj vstupeniek. Na jedno konto si môžete zakúpiť maximálne 5 vstupeniek.
Pozrite si zostrih zo stretnutia.
Darovanie alebo vrátenie vstupenky je možné maximálne 2 hodiny pred začiatkom zápasu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.