V reprezentačnom výbere šestnásťročných aj piati slovanisti

Pätica mladých slovanistov sa v Senci predstaví pred očami trénera SR U16 Ladislava Hudeca.

V dňoch 17. až 19. augusta sa stretnú slovenskí reprezentanti do šestnásť rokov, aby sa v Senci predstavili trénerskému tandemu. Mladých futbalistov čakajú testy, pohovory i regenerácia a v neposlednom rade aj štyri tréningové jednotky.

Vo výbere Ladislava Hudeca je hneď niekoľko slovanistov. Medzi brankármi je to talentovaný Martin Trnovský, spomedzi obrancov zaujal reprezentačného kouča najmä Adam Čech. Belasí majú zastúpenie i v strede ihriska, kde dostal pozvánku Denis Potoma a útočnú silu mládežníkov Slovana bude reprezentovať Bruno Čerňanský a Nicolas Pochylý. Všetci spomenutí nádejní futbalisti trénujú spolu v Slovane v kategórii U16 pod vedením trénera Vladimíra Gálu.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Tigran vyhral túto anketu už po tretíkrát.
Každý kilometer odbehnutý v 9. kole nadstavbovej časti Niké ligy bude odmenený sumou 10 eur.
Zápas sa odohrá v sobotu o 18:00.

Neprehliadnite

Sledujte LIVE od 14.30 h tlačovú konferenciu.
ŠK Slovan v 8. kole nadstavbovej časti Niké ligy o titul zdolal Žilinu 4:3, a definitívne si zabezpečil zisk siedmeho titulu v rade. Po dnešku máme pred Žilinou nedostihnuteľný 9-bodový náskok. Najbližšie sa predstavíme v sobotu 11. mája o 18:00 v Podbrezovej.
ŠK Slovan získal siedmy majstrovský titul v rade.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.