Príjemné spestrenie nabitého týždňa

Po posledných úspešných vystúpeniach je nálada v tíme Slovana výborná, ale prečo si ju ešte nevylepšiť... V utorok večer sa to belasým rozhodne podarilo vďaka hercom Radošinského naivného divadla.

V utorok i stredu trénovali slovanisti dvojfázovo, tento náročný program si však spestrili nie celkom tradičným spôsobom. Celé mužstvo (viacerí hráči aj s partnerkami) spolu s trénermi i ďalšími členmi realizačného tímu navštívilo Radošinské naivné divadlo a zabavilo sa, ale možno aj trochu zamyslelo, na hre Sláva o životnom príbehu amerického komika Bustera Keatona. Mimoriadne príjemný večer zavŕšili belasí stretnutím s hercami. Umelecký šéf Radošincov a veľký fanúšik futbalu i Slovana Stanislav Štepka vyprevádzal hostí so želaním, aby sa všetci opäť stretli už v nových priestoroch divadla na Záhradníckej ulici a v situácii, keď bude najúspešnejší slovenský klub opäť tam, kde patrí – na čele ligovej súťaže.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Polissya Žytomyr – ŠK Slovan Bratislava 1:1.
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.

Neprehliadnite

V belasom pokračujú Vladimír Weiss ml. i Guram Kašia.
Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.