Úvod Správy Ďalší titul pre belasých!

Ďalší titul pre belasých!

Po mužoch a starších dorastencoch sa majstrami Slovenska stali aj starší žiaci Slovana.

Starší žiaci Slovana Bratislava získali titul majstra Slovenska, celkovo štvrtý pre náš klub v tejto vekovej kategórii v ére samostatnosti.

Zverenci Vladimíra Gálu vyhrali finálový turnaj v Poprade, pričom o ich triumfe musel rozhodnúť až penaltový rozstrel vo štvrtkovom súboji so Žilinou. Oba tímy si v predchádzajúcich dňoch dokázali poradiť s Prešovom i Trenčínom, a tak mali pred vzájomným duelom na konte šesť bodov, ale aj rovnaké skóre 4:0. Rozhodujúci zápas sa pre belasých vyvíjal veľmi zle. Hneď v prvej minúte sa Žilina ujala vedenia a o päť minút neskôr pridala aj druhý gól. V 17. minúte však Kristián Bartoš znížil a v druhom polčase ten istý hráč vyrovnal na 2:2. Keďže sa už skóre nezmenilo, nasledovali pokutové kopy. Úspešnejší boli slovanisti, ktorí zvíťazili 4:3.