Úvod Správy Na finále v jednotných tričkách

Na finále v jednotných tričkách

ŠK Slovan Bratislava pripravil na finálový zápas Slovenského pohára pre všetkých fanúšikov 700 špeciálnych tričiek.

ŠK Slovan Bratislava pripravil pre všetkých fanúšikov Slovana, ktorí vycestujú podporiť Slovan na finále Slovnaft Cup-u špeciálne tričko, venované 95. výročiu nášho klubu.

Na prednej strane trička je graficky znázornené veľké logo výročia klubu. Na zadnej strane sa na vrchnej časti trička nachádza pre fanúšikov legendárny názov výjazdu na finále SP „SLOVAN INVASION“, znak klubu a znak fanklubu. Zostávajúca časť zadnej strany dáva odpovede pre všetkých na otázku: „Kto je Slovan?“

Tričká bude klub distribuovať priamo na štadióne v Myjave pred sektorom určeným pre našich fanúšikov. K dispozícii budú veľkosti L, XL a XXL. 
O jednotných tričkách a prezentácii klubu na finále informoval PR riaditeľ klubu Tomáš Straka.

„Podľa rozpisu jarnej časti sme na začiatku plánovali jednotné tričká na zápas v Žiline, pretože termín tohto zápasu bol stanovený presne na 3.mája, kedy náš klub bude mať 95 rokov od jeho založenia. Tým, že naši hráči sa opäť dokázali prebojovať do finále Slovnaft Cup-u,  musel byť zápas v Žiline preložený na 5.mája. Preto sme sa rozhodli, že s jednotnými tričkami vybehneme na finále. Samotný zápas bude sledovaný širokou futbalovou verejnosťou za početnej účasti našich fanúšikov a prezentovať výročie nášho klubu práve na ňom, má opodstatnenie. Veľká vďaka patrí aj partnerovi klubu spoločnosti Italmarket Slovakia, ktorý ako hrdý partner financuje polovicu tričiek. Druhú polovicu financuje samotný klub.“

Tento týždeň sme zverejnili informáciu o tom, že klub chystá k finálovému zápasu v súvislosti s výročím dve prekvapenia. Jedno prekvapenie je už odhalené a na to druhé sme sa opýtali projektového manažéra a koordinátora pre styk s fanúšikmi Stanislava Kramariča.

„Našich fanúšikov, ako aj futbalovú verejnosť a novinárov ešte chvíľku necháme čakať. Pre zverejnenie druhého prekvapenia k tomuto zápasu a výročiu si ešte nechávame čas,“ povedal s úsmevom na tvári.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
Zápas s Komárnom odohráme v sobotu v Zlatých Moravciach.
Robo: "Naši fanúšikovia boli vynikajúci a dúfam, že v odvete ich bude na Slovane 22 tisíc!"

Neprehliadnite

Pozrite si najdôležitejšie momenty úvodného zápasu 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov.
Pozrite si vyjadrenia trénera Weissa po zápase v Celje.
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.