Úvod Správy Na výhru si treba aj zadky zodrať

Na výhru si treba aj zadky zodrať

Opäť sme víťazne naladení a Martin Vrablec verí, že reprezentačná prestávka nám tentoraz šnúru neprekazí.

Pomaly, ale isto sa vraciame na víťaznú vlnu a naše výkony sú opäť také, ako si ich fanúšikovia predstavujú. Musíme si teda dať pozor na to, aby nám vracajúcu sa sebaistotu znovu neodniesla reprezentačná prestávka tak, ako sa to stalo naposledy. Sebavedomie nám dodal najmä šláger proti Ružomberku a na ňom treba stavať aj vo zvyšných jesenných stretnutiach.

„Tréner nás upozorňoval na to, že nás čaká veľmi ťažký terén. Vravel, že si musíme na ihrisku zodrať zadky a nechať tam všetko, inak v Ružomberku neuspejeme. Naplnili sme to a sme veľmi radi, že sme zvíťazili,“ povedal Martin Vrablec, ktorý bol našej defenzíve aj tentoraz viac, než prospešný.

Po dlhšej dobe sme si užili pocit z fantastickej atmosféry, ktorá k futbalu patrí. Takmer vypredaný štadión a futbalové prostredie, o ktoré sa výraznou mierou zaslúžili aj slovanisti, ktorí cestovali za svojimi miláčikmi na Liptov.

„Atmosféra bola naozaj veľmi dobrá. Každému športovcovi, či už je to futbal, alebo hocijaký iný šport, sa hrá lepšie, keď je plný štadión. V Ružomberku to naozaj stálo za to,“ pochválil divákov mladý obranca.

Miesta v základnej zostave u nás nie je na zvyš, no talentovaní mladíci aj tak ukazujú, že prebojovať sa do nej dá. Martin Vrablec a Branislav Niňaj sú toho najlepším dôkazom. Zaslúžil si šikovný mladík pochvalu aj po šlágri s „ružou“?

„Tréner nás všetkých pochválil za kolektívny a bojovný výkon. Povedal, že sme na ihrisku nechali srdce. Som veľmi šťastný, že som sa dokázal v tomto nabitom kádri presadiť a dúfam, že to tak pôjde aj naďalej,“ vraví Vrablec a na otázku, ako často sa kouč rozpráva s mladíkmi o ich úlohách v kádri doložil: „O týchto veciach sa rozprávame pred každým zápasom. Vtedy tréner špecifikuje, akú má ktorý hráč úlohu.“

Ako už bolo spomenuté, momentálne nás čaká ďalšia reprezentačná prestávka, ktorú si spríjemníme zápasom na pôde českého prvoligistu. V Jihlave nás dozaista čaká náročný duel, no najdôležitejšie bude, aby sme nestratili víťaznú niť.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Prinášame aj návod, ako si uplatniť predkupné právo.
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
Zápas s Komárnom odohráme v sobotu v Zlatých Moravciach.

Neprehliadnite

Pozrite si najdôležitejšie momenty úvodného zápasu 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov.
Pozrite si vyjadrenia trénera Weissa po zápase v Celje.
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.