Na novom poste sa mu pozdáva

Erik Grendel pozýva všetkých slovanistov na domáci súboj proti Nitre.

Šnúra víťazných zápasov sa nám utešene rozrastá a radi by sme ju natiahli aj v najbližšom domácom stretnutí proti Nitre. Motivácia bude nepochybne veľká, veď sa vraciame pred naše tribúny, ktoré už budú zaplnené slovanistami.

"Na divákov sa veľmi tešíme. Nepochybne to bude omnoho krajšie, ako keď sme museli hrať potichu. Verím, že ľuďom už futbal chýba a prídu nás podporiť. Ďalším motivačným faktorom je určite i návrať Roba Vitteka," pozýva na štadión Erik Grendel.

Hovoriac o návrate Róberta Vitteka, ako vnímajú jeho prítomnosť samotní aktéri? "Je to veľmi skúsený hráč, ktorý má za sebou pôsobenia v prestížnych súťažiach. Je pre nás veľkou posilou a z nášho útoku sa stala jednoznačne najlepšia a najnebezpečnejšia ofenzíva na Slovensku. Musíme to potvrdzovať v každom zápase," vraví šikovný stredopoliar.

Grendel sa do základnej zostavy vrátil na netradičnom poste, no po zápase v Banskej Bystrici sa nesťažoval. Práve naopak.

"Som veľmi rád, že mi tréner prejavil svoju dôveru budem sa snažiť, aby som ju nesklamal. Po zranení Gorosita vznikla v zostave diera. Jirko Kladrubský sa tak posunul do obrany a ja som zaujal jeho post. Bola to zaujímavá skúsenosť a verím, že tréner bol s mojim výkonom spokojný," vraví Grendel.

V stredu nás teda čaká súboj prvého s posledným. "Nebude to ľahké, Nitra má zopár nových posíl a body potrebuje ako soľ," dodáva na záver E. Grendel.
Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Neprehliadnite

Povolávame vás na najväčšie slovenské derby Slovan – Trnava, ktoré sa odohrá 28. februára o 15:30, vstupenky už v predaji na vstupenky.skslovan.com
ŠK Slovan v 20. kole Niké ligy prehral s AS Trenčín 0:2. Po druhom jarnom kole zostaneme lídrami Niké ligy, po nedeľnajších dueloch našich prenasledovateľov bude známe, s akým náskokom. Najbližšie nás v stredu o 18:00 čaká osemfinále Slovnaft Cupu na pôde Spartaka Trnava.
Očakávaný podcast s generálnym riaditeľom Ivanom Kmotríkom ml. Dozviete sa najnovšie informácie z prestupového obdobia, ako prebiehali a aké náročné boli rokovania pri jednotlivých transferoch, aká vysoká ponuka prišla na prestup Nina Marcelliho, a tiež ako sa zrodil prestup prvého japonského hráča v histórii Slovana.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.