Úvod Správy Vidina líderstva je tá najlepšia motivácia

Vidina líderstva je tá najlepšia motivácia

Seydouba Soumah vraví, že na súboj so Senicou sa už všetci slovanisti tešia. Chceme zvíťaziť a byť na čele ligovej tabuľky.

Trojzápasová séria výhier trvá a máme šancu ju natiahnuť práve v najlepšom možnom okamihu. V stredu si totiž zmeriame sily s FK Senica a tento duel nám dáva možnosť dotiahnuť sa na špic tabuľky. Slovan má pred každou sezónou jediný cieľ a ním je byť najlepší. V dohrávke to môžeme dokázať.

„Vyhrali sme tri zápasy za sebou a to je pre nás veľké povzbudenie. Musíme sa sústrediť jedine na natiahnutie víťaznej vlny, pretože to je dôvod, prečo sa hrá futbal. Tri body sú dôležité z každého zápasu, v stredu nás ale čaká veľká výzva. Tešíme sa na ňu,“ povedal Seydouba Soumah.

Podľa slov talentovaného stredopoliara je vidina prvej priečky to, čo nás ženie vpred. „Je to veľká motivácia. Sme nabudení a do zápasu ideme so silným odhodlaním. Vieme, že máme na to, aby sme boli opäť na čele a s týmto cieľom ideme v stredu do boja,“ tvrdí technicky mimoriadne vyspelý rodák z Guinei.

V súboji s Ružomberkom sme viedli už 3:0, no hostia dokázali zaveliť na obrat. Našťastie sme ho stihli zastaviť tesne pred vyrovnaním. V nasledujúcom kole už ale takúto chybu nesmieme pripustiť.

„Je to o sústredení sa počas plných 90. minút. Toľko totiž trvá jeden zápas. Nie 80, ani 85 minút. To nestačí. Už v prvom polčase sme dali dva góly a našou úlohou je kontrolovať priebeh hry počas celého priebehu. Nesmieme poľaviť, ani keď sa zdá, že sme už v pohodlnom vedení,“ znejú jednoznačné slová šikovného tvorcu hry.

Po zmene na trénerskej lavičke dostáva Soumah viac priestoru na trávniku. Tento fakt ale zrejme súvisí aj s tým, že je už zdravotne úplne v poriadku. Hoci bol v poslednom stretnutí v základnej zostave, duel do konca nedohral.

„Nový tréner mi dáva priestor i voľnosť, ja však nie som so svojimi výkonmi spokojný. Nepáči sa mi moja hra, pretože viem, čo je vo mne. Zatiaľ sa mi to ale nedarí preniesť na ihrisko. Viem hrať lepšie a musím to dokázať. V Slovane je veľa kvalitných hráčov a nemôžeme si dovoliť hrať pre seba. Vždy hovorím, že v prvom rade ide o to, aby sa darilo tímu a až potom môže človek myslieť na svoju hru,“ dodal na záver Seydouba Soumah.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Mladý stredopoliar bude hosťovať v najvyššej českej lige.
Naše mužstvo nabralo smer Celje.

Neprehliadnite

Pozrite si to najdôležitejšie z dnešnej predzápasovej tlačovej konferencie v Slovinsku.
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.