Úvod Správy Prečo prídem na Slovan? Veľká súťaž o obraz, tri permanentky na sezónu 2013/2014 a ďalšie ceny

Pred víkendovým zápasom so Senicou sme pre všetkých fanúšikov pripravili netradičnú súťaž.

ŠK Slovan Bratislava v spolupráci s partnerom Fotolab pripravil pre všetkých priaznivcov a milovníkov futbalu veľkú súťaž o krásne ceny pre troch možných výhercov.

Prvou cenou súťaže bude obraz o rozmeroch 120x70, na ktorom je vyobrazená kompletná jedenástka hráčov Slovana z pamätného finálového zápasu Pohára Víťazov pohárov, v ktorom sme zdolali Barcelonu 3:2. Okrem toho víťaz získa jednu z troch permanentných vstupeniek na sezónu 2013 / 2014 s možnosťou vlastného výberu sektora určeného pre fanúšikov. Ďalšia dvojica výhercov získa permanentnú vstupenku spolu s knihou 90 belasých rokov alebo šálom Slovana Bratislava.

Pravidlá súťaže

Napíš jednoduchú odpoveď na otázku „Prečo prídem na Slovan?“ Svoje odpovede píšte buď do sekcie FANS FÓRUM na našej webovej stránke alebo na Facebookový profil klubu k príslušnému statusu. Veríme, že vaše odpovede budú kreatívne a poslúžia ako pohladenie duše belasého fanúšika. Zároveň prosíme všetkých, ktorí budú svoje odpovede písať do fóra na stránke, aby dopísali aj svoj mailový kontakt.

Zo všetkých odpovedí náhodne vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú nasledovné ceny:

1. cena - Obraz PVP o rozmeroch 120x70, permanentná vstupenka na sezónu 2013 / 2014

2. cena - Kniha 90 belasých rokov, permanentná vstupenka na sezónu 2013 / 2014

3. cena - Šál ŠK Slovan Bratislava, permanentná vstupenka na sezónu 2013 / 2014

Výhercov vyžrebujeme v piatok, ešte pred dôležitým zápasom so Senicou. Všetci výhercovia budú oboznámení buď e-mailom alebo správou cez Facebook.

Ceny bude odovzdávať na najbližšom domácom zápase tj. v sobotu, 27.04.2013 o 14:30 počas polčasovej prestávky legendárny brankár Slovana a víťaz PVP Alexander Vencel st..

... Slovan je hrdosť, česť a sláva.

Z Celje si vezieme remízu i vyše 17-tisíceurovú pokutu.
Pozývame vás na odvetu s Celje.
Belasá juniorka v sobotu odštartuje novú sezónu.

Začína sa Niké liga 2024/2025!
Pozrite si najdôležitejšie momenty úvodného zápasu 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov.
Pozrite si vyjadrenia trénera Weissa po zápase v Celje.