Úvod Správy Samo Slovák: Musím vyzdvihnúť kvalitu súpera, ale aj našu nepoddajnosť

Samo Slovák: Musím vyzdvihnúť kvalitu súpera, ale aj našu nepoddajnosť

Názory trénerov po zápase 22. kola Corgoň ligy 2012/13 ŠK Slovan Bratislava – Dukla Banská Bystrica.

Názory trénerov po zápase 22. kola Corgoň ligy 2012/13 ŠK Slovan Bratislava – Dukla Banská Bystrica (2:0):

Samuel Slovák (tréner Slovana): „Bol to ťažký zápas proti mužstvu, ktoré k nám prišlo v psychickej pohode po dvoch víťazstvách, chcelo niečo uhrať aj u nás a výborne bránilo. Musím vyzdvihnúť kvalitu súpera, ktorý sa na nás veľmi dobre pripravil, ale rovnako aj našu nepoddajnosť. Prvý polčas sa odlišoval od našich predchádzajúcich zápasov, v ktorých sa nám všetko darilo a veľmi rýchlo sme sa dostali do vedenia. Dnes sme sa ťažšie rozbiehali, ale druhý polčas bol z našej strany kvalitný. Hrali sme našu hru a dočkali sme sa aj zaslúžených gólov. Soumah s Halenárom priniesli do našej hry oživenie. Soumah ukázal, že je dobrý hráč. Samozrejme, konkurencia v našom tíme je iná ako v Nitre, ale mohol by byť posilou.“

Norbert Hrnčár (tréner Dukly): „V našej kabíne vládol po zápase smútok. Všetci sme mali pocit, že z tohto zápasu sme mohli vyťažiť viac. Vedeli sme, že Slovan má obrovskú kvalitu, ale počas väčšiny zápasu sme boli schopní eliminovať ju. Pred stretnutím i cez prestávku som hráčom prízvukoval, že keď chceme byť úspešní, musíme dať gól. To sa nám, žiaľ, nepodarilo, aj keď sme mali dve gólové šance, ktoré musíme premeniť a niekoľko ďalších náznakov príležitostí.“