Na hetrik si ešte počká

Lester Peltier sa na hrote útoku nestratil, Zlatomoravčanom strelil dva góly.

Úvod jarnej časti sa nám lepšie podariť ani nemohol. V šlágri prvého s druhým sme naplno prezentovali náš potenciál a Zlaté Moravce sme vyprevadili s výpraskom 4:1. Všetci belasí si želajú iba jedno – len tak ďalej.

„Pochopiteľne, s výsledkom som spokojný. Čo je najdôležitejšie, máme tri body. Dokázali sme streliť štyri góly a presadil som sa aj ja. Odohrali sme dobrý prvý polčas,“ skomentoval stretnutie s ViOn-om Lester Peltier.

Dvojgólový strelec bol na hrote útoku skutočným postrachom súperovej defenzívy. Spolupráca s Markom Milinkovičom a Filipom Hlohovským klapla na výbornú. Výsledkom boli utešené zakončenia.

„Pri prvom góle som dostal nádhernú prihrávku od spoluhráča. V druhom prípade to bolo pre mňa ešte jednoduchšie, pretože po strele Milinkoviča by nebol pre žiadneho útočníka problém doraziť loptu do prázdnej bránky,“ opísal svoje presné zásahy rodák z Trinidadu a Tobaga.

Zložitého rozbehu sme sa mierne obávali, no podaril sa nám nad očakávania. Prvý dôležitý zápas je teda za nami. „V roku 2013 je pre nás každý zápas dôležitý, pretože chceme získať titul. Na to sme v Slovane,“ vraví Peltier.

Reprezentant ostrovnej krajiny nebol ďaleko od svojho prvého hetriku v kariére. Aj po zmene strán mal totiž niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie. Žiaľ, musí si ešte počkať.

„Zatiaľ sa mi v ligovom zápase nikdy nepodarilo streliť hetrik. Nestrácam optimizmus, možno to príde v roku 2013. Momentálne sa teším z toho, že sa darí tímu,“ dodal na záver Lester Peltier.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zápas sa odohrá v sobotu o 18:00.
Belasé pred finále Slovenského pohára.
Výber do prípraviek sa uskutoční 7. mája na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Sledujte LIVE od 14.30 h tlačovú konferenciu.
ŠK Slovan v 8. kole nadstavbovej časti Niké ligy o titul zdolal Žilinu 4:3, a definitívne si zabezpečil zisk siedmeho titulu v rade. Po dnešku máme pred Žilinou nedostihnuteľný 9-bodový náskok. Najbližšie sa predstavíme v sobotu 11. mája o 18:00 v Podbrezovej.
ŠK Slovan získal siedmy majstrovský titul v rade.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.