Turnaj fanúšikov Slovana už v sobotu

Bratislavská hala v PKO bude plná belasých fanúšikov.

Počas zimnej prestávky sa okrem nášho A-mužstva poctivo pripravujú aj fanúšikovia. Tí na sobotu 2.februára zorganizovali už štvrtý ročník futbalového turnaja s názvom Bouleho memoriál. Názov turnaja nesie meno po nebohom fanúšikovi s prezývkou "Boule".

Bratislavská hala v PKO bude v sobotu zaplnená fanúšikmi belasých, ktorí budú bojovať medzi sebou a svojimi hosťami o prvenstvo z pomedzi tridsiatich zúčastnených mužstiev. Už prvý zápas turnaja je naplánovaný o 8:30 a finále by sa malo odohrať o 17:00. Fanklub pozýva všetkých fanúšikov, ktorí sa chcú zabaviť a povzbudiť jednotlivé mužstvá na turnaji.

Viac informáci o turnaji na www.belasaslachta.sk.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Počas uplynulých dní absolvovala belasá U19 prípravný zápas proti českému mužstvu Zbrojovka Brno. 

Neprehliadnite

ŠK Slovan v prvom zápase 3. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2026/27 zvíťazil na pôde Mjällby AIF 2:1. Belasí v závere predviedli parádny obrat, keď najnovšia posila Suleiman Camara vyrovnal na 1:1, a v nadstavenom čase po prihrávke Camaru vsietil Manasse Kianga víťazný gól. Odvetu odohráme v utorok 11. augusta o 20:15 na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.