Megasektor bez rekordu, no so skvelou náladou

Rekord sa síce nepodaril naplniť, avšak vyše 550 zabávajúcich sa detí vytvorilo skvelú náladu na štadióne.

Pred posledným domácim zápasom ŠK Slovan – AS Trenčín (3:1) ohlásil ŠK Slovan pokus o vytvorenie rekordu a prekonanie 1000 fanúšikov do 15 rokov v rodinnom sektore. Rekord sa nepodarilo naplniť, napriek tomu sme spokojní s účasťou detí a ich rodičov, ktorí spolu s fanklubom na protiľahlej strane vytvorili pravú futbalovú atmosféru.

„V sektore sme mali približne 550 detí a spolu s dospelými bolo v rodinnom sektore celkovo asi 650 fanúšikov, ktorí sa zabávali celých 90 minút. Celý zápas sme pozorovali deti a bolo vidno, ako ich bavilo sa zapájať do fandenia a choreografie. Sledovali futbal a zároveň aj „ultrasákov“ zo sektoru Belasej Šlachty. Deti si zaplatili vstupné vo výške detského vstupného 1€ a teda v projekte ich učíme, že futbal je zábava, ktorá samozrejme aj niečo stojí.“ objasnil PR riaditeľ Tomáš Straka.

Mladí fanúšikovia vytvorili počas zápasu niekoľko choreografií, ktoré vytvárali krásny efekt celého sektoru a dopomáhali k dobrej atmosfére na štadióne.
„Projektový tím Mladého slovanistu pripravoval celý týždeň choreografiu do tohto sektora a naše poďakovanie smeruje aj fanklubu Belasej Šlachty, ktorý nám poskytol určitú časť z choreografie. Keď sme navštevovali školy, tak si deti pripravili výzdobu v štýle Slovana a na mnohých školách dokonca aj výzdobu v štýle Belasej Šlachty či Ultras Slovana.“ dodal Straka.

Na margo rekordu, ktorý sa nepodaril naplniť nám viac povedal projektový manažér Stanislav Kramarič: „Vytýčili sme si vysoký cieľ a to preto, aby sme mali na čom poriadne pracovať. V sobotu sa nám ho síce nepodarilo naplniť, ale aj tak sme radi. Sme radi, že približne 550 detí sa zabávalo, učilo spievať chorále a s nadšením odchádzali zo štadióna. Počasie a ani termín zápasu neboli ideálne práve pre tento rekord, ale už teraz vieme, že sa oň opäť pokúsime na jar.“

Video z atmosféry v rodinnom sektore si môžete pozrieť tu.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Polissya Žytomyr – ŠK Slovan Bratislava 1:1.
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.

Neprehliadnite

V belasom pokračujú Vladimír Weiss ml. i Guram Kašia.
Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.