Úvod Správy Fanklub Slovana: ´Žiadny bojkot na derby nebude!´

Fanklub Slovana: ´Žiadny bojkot na derby nebude!´

Fanklub do Žiliny a na derby v plnej sile. Podpora pre Slovan musí byť prvoradá.

V nedeľu čaká belasých dôležitý zápas o čelo ligovej tabuľky. Naši chlapci, ako aktuálni lídri Corgoň ligy nastúpia na štadióne pod Dubňom proti aktuálnemu majstrovi MŠK Žilina. Výsledok tohto zápasu môže potvrdiť pozíciu nášho mužstva alebo zosadiť Slovan z čela tabuľky. Aj preto je v tomto zápase pre Slovan mimoriadne dôležitá podpora našich fanúšikov v Žiline.

Včera prebehla diskusia medzi zástupcami fanklubu a klubu o podpore fanklubu počas derby zápasu (Slovan – Trnava) a zároveň o distribúcii vstupeniek na zápas v Žiline. Zástupcovia fanklubu jasne deklarovali postoj, že žiadny bojkot z ich strany nebude a to z toho dôvodu, že klub spravil všetky možné kroky, aby sa derby zápas odohral v nedeľu. Práve naopak, fanklub sa bude snažiť aktivizovať čo najviac fanúšikov, aby derby zápas mal dôstojnú atmosféru, prostredníctvom ktorej, budú naši fanúšikovia hnať belasých vpred.
Zároveň sa klub s fanklubom dohodol na distribúcii vstupeniek do Žiliny. ŠK Slovan Bratislava má k dispozícii 500 ks vstupeniek do sektoru hostí určených pre našich fanúšikov. Samotnú distribúciu vstupeniek bude zabezpečovať fanklub a to na základe dohodnutých podmienok. Pri zakúpení vstupenky je potrebné predložiť meno a priezvisko fanúšika a číslo OP.

Viac informácii o distribúcii vstupeniek na tento zápas nájdete už čoskoro na www.belasaslachta.sk .

Zároveň informujeme našich fanúšikov, ktorí sa chystajú podporiť Slovan do Žiliny o zmene umiestnenia sektoru hostí. Po novom sa nachádza sektor hostí na Severnej tribúne v sektore D (presne oproti ako býval sektor hostí doposiaľ). Príjazdová cesta k sektoru hostí je z Ľavobrežnej ulici, kde zároveň môžu fanúšikovia aj zaparkovať. Nižšie prikladáme plán štadiónu a mapu so zobrazením príjazdovej cesty.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Mladý stredopoliar bude hosťovať v najvyššej českej lige.
Naše mužstvo nabralo smer Celje.

Neprehliadnite

Pozrite si to najdôležitejšie z dnešnej predzápasovej tlačovej konferencie v Slovinsku.
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.