Úvod Správy Takto má vyzerať prvý polčas

Takto má vyzerať prvý polčas

Každý gól ma veľmi poteší, najmä ak pomôže mužstvu, vraví Marko Milinkovič.

Konečne úvod ako zo sna! Na Košice sme vybehli vo veľkom štýle a snaha priniesla svoje ovocie. Neubehla ani polhodina hry a ocitli sme sa v trojgólovom vedení. Presne takto si to všetci slovanisti predstavujú.

„Prvý polčas bol z našej strany veľmi dobrý. Naposledy sme takýto výkon predviedli asi proti Nitre, nezabúdajme ani na výkon proti Banskej Bystrici. Myslím si, že s každým zápasom sa naša hra zlepšuje,“ vyjadril sa so zjavnou spokojnosťou v hlase Marko Milikovič.

Práve srbský legionár bol mužom, ktorý sa presadil proti MFK ako tretí. Jeho poisťovací gól bol znamením, že tento zápas už z rúk nepustíme.

„Do každého zápasu idem s tým, že chcem dať gól. Rovnako to bolo aj teraz. Každý presný zásah pre mňa veľa znamená a veľmi sa z neho teším. Je jedno, či sa presadím proti Košiciam alebo inému mužstvu. Hlavné je, že sme vyhrali a som rád, že som aj ja prispel k tomuto víťazstvu,“ skonštatoval tvorca hry belasých.

Spomedzi všetkých belasých má najviac skúseností s košickým futbalom práve Marko Milinkovič. Podľa jeho slov však už súboje s bývalým zamestnávateľom nie sú ničím výnimočným.

„V Slovane som už dva roky a to je dlhý čas. Hoci som na svoje pôsobenie v Košiciach nezabudol, sústredím sa iba na Slovan. Súboje s Košicami preto už nie sú pre mňa v podstate ničím výnimočným. Človek cíti zvláštne pocity najmä pri prvom stretnutí proti svojmu bývalému klubu. Potom sú to už zápasy ako každé iné. Moje srdce patrí Slovanu Bratislava, za ktorý chcem nechať na trávniku všetko,“ zakončil Marko Milinkovič.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
S kým sa stretneme v treťom kvalifikačnom kole európskych pohárov?
S kým v treťom kvalifikačnom kole?

Neprehliadnite

Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.