Úvod Správy Kanonáda juniorov, v derby polovičná úspešnosť

Kanonáda juniorov, v derby polovičná úspešnosť

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan Bratislava počas uplynulého týždňa.

Juniori Slovana dosiahli v 11. kole svoje dosiaľ najvyššie víťazstvo v aktuálnej sezóne III. ligy Západ. Belasí zdolali na domácom trávniku v Ružinove Vrbové 5:0, keď všetky góly nastrieľali v druhom polčase. Skóre duelu otvoril z penalty Leandro Ledesma a dal tak svoj prvý gól na Slovensku. Zverenci Michala Salenku sa v tabuľke posunuli na ôsme miesto, na vedúcu Dunajskú Lužnú strácajú päť bodov.

Prvoligové dorasty Slovana nastúpili na derby v Trnave. Viac sa darilo našim mladším dorastencom, ktorí nad Spartakom vyhrali 3:0. Starší domácim podľahli 0:1.

 
Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan Bratislava počas uplynulého týždňa:

Slovan juniori – III. liga Západ
11. kolo
ŠK Slovan – MFK Vrbové 5:0 (0:0) – Kuráň 2, Ledesma, Szarka, Fratrič   Zostrih zo zápasu
Zostava Slovana: Hajdúch – Pecko, Fratrič, Hudák, Vrablec (73. Cingel) – Turčák, Sabo, Bagi (Čermák), Kuráň – Ledesma (65. A. Kováč), Szarka

Slovan U19 – I. liga staršieho dorastu
12. kolo
Spartak Trnava – ŠK Slovan 1:0 (0:0)
Zostava Slovana: Sakar – Kotula, Mašulovič, Ďurč, Reisel – Petráš – Čambal (53. Žitný), S. Tichý, Haraslín, Mikuš (56. Kubala) – Mitev (75. Železňák)

Slovan U18 – II. liga staršieho dorastu Západ
11. kolo
Baník Horná Nitra U19 – ŠK Slovan 1:0 (0:0)
Zostava Slovana: Lučič – Indrichovič, Zboniak, Koníček, Ganaj (60. Ubovič) – Železňák (78. Bučo), Podrimavský, Stefanyuk (65. Tóth) – Repáčik (55. Čonka), Ďuriš, Buška

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu
12. kolo
Spartak Trnava – ŠK Slovan 0:3 (0:2) – Sokol, Šefčík, Majerčák
Zostava Slovana: Prokop – Beseda (41. Bucko), Majerčák, Sokol, Drobný (56. Sabo), Lády (62. Figura), Šefčík, Hubert, Matejka (68. Hlaváč), Nespešný, Antálek

Slovan U16 – II. liga mladšieho dorastu Západ
11. kolo
Baník Horná Nitra U17 – ŠK Slovan 4:5 (2:2) – Kondrlík 2, F. Lörinczi, Slezák, Pinte
Zostava Slovana: Tarr – Kollár, Vajdečka, Goga (47. Slezák), F. Lörinczi (79. Hrnčár), Kondrlík, Paulen (80. Foltýn), Morócz, Slovák (46. Pinte), M. Lörinczi, Sabo

Slovan U15 – I. liga starších žiakov Západ „A“
10. kolo
DAC Dunajská Streda – ŠK Slovan 2:1 (1:0) – Vician
Zostava Slovana: Kastl – Fraňo (36. Vician), Belošic, Kitka, Markovič – Mašulovič, Zemko, Simon (60. Korba) – Zsigmond (45. Košický), Brodziansky, Pecho

Slovan U14 – I. liga starších žiakov Západ „B“
10. kolo
DAC Dunajská Streda – ŠK Slovan 1:2 (0:1) – Dolán, Németh
Zostava Slovana: Veber (36. Csontos) – Kozlovský, Baláž, Lacko (44. Beňo), Drobný, Németh, Dolán (56. Orth), Pohančeník, Červenák, Konderla (51. Hronský), Kratochvíl (48. Graus)

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov Západ „A“
12. kolo
FK Slovan Levice – ŠK Slovan 1:1 (0:0) – Korenačka
Zostava ŠK Slovan: Lošonský, Trnovský – Fejda, Hirko, Kováč, T. Nagy, Gvora, Kobal, Leginus, Korenačka, Hronček, Rusnák, Sádovský, Horváth, Repáň

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov Západ „B“
11. kolo
FK Slovan Levice – ŠK Slovan 1:4

Slovan U12 – Liga mladších žiakov BFZ U13
8. kolo
LP Domino U13 – ŠK Slovan 1:4 (0:3) – Práger 2, Kaňovič, Čerňanský
Zostava Slovana (8+1): Sedílek – Chabreček, Ftáčnik, Siebenstich, Kiss, Kmotrík, Kaňovič, Šimončič, Práger, Čerňanský, R. Nagy, Holec, Hojer, Stolárik

Slovan U11 – Liga mladších žiakov BFZ U12
8. kolo
LP Domino U12 – ŠK Slovan 1:6 (0:4) – Kolník 2, Čerepkai, Galovič, Pančík, Karabín
Zostava Slovana (8+1): Danihel – Pančík, Polčič, Lacko, Hornyák, Jamrich, Čerepkai, Karabín, Duffek, Galovič, Kolník, Mrnka

Slovan U11 – liga prípraviek PMA1
7. kolo
ŠK Slovan - ŠKP 5:2 (3:0) – Hornyák a Križan po 2, Péer
Zostava Slovana (6+1): Železník – Balog, Bartek, Lacko, Križan, Hornyák, Péer, Karabín, Duffek

Slovan U10 – liga prípraviek PMA1
7. kolo
Malacky U11 – ŠK Slovan 4:5 (1:2) – Vician 3, Haramia, Nemec
Zostava Slovana (6+1): Hapl – Mydla, Demjanovič, Nemec, Kazimír, Kravárik, Sobota, Sečanský, Haramia, Červenák, Hronský, Vician

Slovan U10 – liga prípraviek PMB1
7. kolo
ŠK Slovan – ŠKP 16:0 (5:2) – Sliacky 5, Lovás a David Džavoronok po 3, Hajdúch a Veselík po 2, Murgaš
Zostava Slovana (6+1): Daniel Džavoronok – Kis, Vašš, Podzámsky, Kamenec, Murgaš, Veselík, Čongrády, Lovás, Kadlic, Sliacky, David Džavoronok, Hajdúch

Slovan U9 – liga prípraviek PMB1
7. kolo
Malacky U10 – ŠK Slovan 2:10 (1:3) – Suto 4, Murár 2, Juritka, Szikela, Studený, Mošovský
Zostava Slovana (6+1): Marics – Čunderlík, Leščák, Murár, Studený, Mošovský, Juritka, Hrivnák, Parajka, Szikela, Takács, Suto

Slovan U8 – liga prípraviek PMC1
7. kolo
Malacky U9 – ŠK Slovan 0:6 (0:2) – Hrušovský, Masaryk, Salay, Rehuš, Balko, Sabo
Zostava Slovana (6+1): Horvát – Hrušovský, Salay, Kovács, Balko, Eliáš, Sabo, Rehuš, Holub, Neštický, Masaryk

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Veľký zážitok v Lige majstrov pre vaše deti.
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
S kým sa stretneme v treťom kvalifikačnom kole európskych pohárov?

Neprehliadnite

Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)
Predaj na domáci zápas s NK Celje spustený
ZOSTRIH | FC Struga – ŠK Slovan Bratislava 1:2

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.