Úvod Správy Iniciatíva a snaha ŠK Slovan Bratislava o preloženie derby zápasu na nedeľu

Iniciatíva a snaha ŠK Slovan Bratislava o preloženie derby zápasu na nedeľu

Futbalový klub Slovan Bratislava vyvíja maximálne úsilie, aby sa tradičné derby odohralo v nedeľu.

ŠK Slovan Bratislava futbal, a.s. informuje všetkých fanúšikov o maximálnej snahe a iniciatíve nášho klubu, ktorej cieľom je preložiť termín derby zápasu ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava na nedeľu 4. novembra.

Futbalový klub Slovan Bratislava sa predbežne dohodol s televíznou spoločnosťou DIGI Sport o zaradení spomínaného zápasu do programovej štruktúry televízie na nedeľu 4. novembra. Keďže v utorok 6. novembra sú naplánované štvrťfinálové zápasy Slovnaft Cupu (Ružomberok-Slovan, Trnava-B.Bystrica), Slovan vyvinul aktivitu smerom k zainteresovaným stranám. Dnes odoslal náš klub oficiálnu žiadosť na športovo-technickú komisiu SFZ, ktorá je riadiacim orgánom Slovnaft Cupu o preloženie pohárových zápasov na stredu 7. novembra. Zároveň bola žiadosť odoslaná aj všetkým zainteresovaným klubom (MFK Ružomberok, FC Spartak Trnava a FK Dukla Banská Bystrica).

ŠK Slovan Bratislava dnes odoslal aj list adresovaný prezidentovi SFZ p.Kováčikovi so žiadosťou o pomoc pri vyriešení tejto situácie. Taktiež sa klub predbežne dohodol s ÚLK na presunutí derby zápasu na nedeľu, ale to len za podmienky, že spomínané štvrťfinálové zápasy Slovnaft Cupu budú preložené na stredu 7. novembra.

"Veríme, že naša snaha a iniciatíva bude mať úspešný výsledok a že derby zápas sa odohrá v pravej futbalovej atmosfére. Odohrať takéto stretnutie bez fanúšikov, je absolútnou dehonestáciou najslávnejšieho a najatraktívnejšieho derby zápasu na Slovensku. V klube sme presvedčení, že všetky zainteresované strany nájdu spoločnú reč pre dobro slovenského futbalu a dokážu, že ľuďom v slovenskom futbale záleží na fanúšikoch." vyjadril sa Tomáš Straka, PR riaditeľ.

Športovo-technická komisia pravidelne zasadá každý štvrtok, a teda o výsledku by malo byť jasné koncom tohto týždňa.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Mladý stredopoliar bude hosťovať v najvyššej českej lige.
Naše mužstvo nabralo smer Celje.

Neprehliadnite

Pozrite si to najdôležitejšie z dnešnej predzápasovej tlačovej konferencie v Slovinsku.
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.