Úvod Správy Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k termínu derby zápasu

Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k termínu derby zápasu

Zápas ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava sa uskutoční 2. novembra o 17:30.

ŠK Slovan Bratislava futbal, a.s. informuje fanúšikov o termíne konania blížiaceho sa derby zápasu medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava. Zápas sa odohrá 2.novembra (piatok) o 17:30 h.
 
Podľa vylosovania Corgoň ligy sa mal derby zápas uskutočniť v sobotu 3.novembra, avšak z dôvodu odvysielania spomínaného zápasu v priamom prenose prostredníctvom televíznej spoločnosti DIGI Sport, bol zápas preložený na piatok 2.novembra. 
Zástupcovia klubu ŠK Slovan Bratislava na základe tejto skutočnosti vykonali maximálne úsilie, aby sa tento zápas odohral pre fanúšikov v atraktívnejšom termíne a to v nedeľu 4. novembra. Prihliadali sme aj na skutočnosť, že vo štvrtok 1. novembra je štátny sviatok a v sobotu 3. novembra sa chystá veľké množstvo fanúšikov nášho klubu do Prahy na hokejové stretnutie HC Lev Praha – HC Slovan Bratislava.

Počas uplynulého týždňa sme intenzívne rokovali so zástupcami televíznej spoločnosti DIGI Sport, ktorá bola ochotná zaradiť zápas do ich programovej štruktúry na nedeľu 4.novembra o 19:00 a teda vyhovieť našej požiadavke.

Vývoj ďalšieho kola v Slovnaft Cupe nám však skomplikoval situáciu ohľadne derby zápasu. Náš súper vo štvrťfinále Slovnaft Cupu MFK Ružomberok a taktiež účastník štvrťfinále FC Spartak Trnava stanovili termíny odvetných zápasov na utorok 6. novembra. Na základe toho, sme nemohli požiadať ÚLK o preloženie derby zápasu na nedeľu, pretože medzi derby zápasom a odvetnými zápasmi Slovnaft Cupu by mužstvá nemali dostatočný čas na regeneráciu a predzápasovú prípravu, ktorá je stanovená minimálne 48 hodín. Preto sme súhlasili s termínom zápasu v piatok o 17:30 a to aj z toho dôvodu, ktorý vyššie spomíname, že v sobotu sa chystá vycestovať množstvo našich fanúšikov na hokejový zápas do Prahy.

Myslíme si, že stanovisko nášho fanklubu o možnom bojkote derby zápasu vzniklo na základe nedostatku informácii, ktoré sme doposiaľ ešte nemohli zverejniť, pretože do včerajšieho dňa sme boli v rokovaní. Zároveň sme presvedčení, že práve toto objasnenie fanúšikovia pochopia a 2. novembra prídu povzbudiť naše mužstvo, pretože derby zápas bez fanúšikov, nie je derby zápasom.

ŠK Slovan Bratislava futbal, a.s.

VIDEO: Vyjadrenie PR riaditeľa Tomáša Straku k derby zápasu http://www.youtube.com/user/SkSlovanOfficial?feature=mhee

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Mladý stredopoliar bude hosťovať v najvyššej českej lige.
Naše mužstvo nabralo smer Celje.

Neprehliadnite

Pozrite si to najdôležitejšie z dnešnej predzápasovej tlačovej konferencie v Slovinsku.
Belasí práve prišli do Celje. Takto vidí zajtrajší zápas Robo Mak.
Po roku a pol je "Musta" späť v belasom a na interview si trúfol hneď po slovensky :)

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.