Zraneniami sa nenecháva otráviť

Lukáš Pauschek je po menšej pauze opäť stopercentne v poriadku a pripravený bojovať o body.

Po menšom zranení je Lukáš Pauschek opäť pripravený zasiahnuť do ligových i pohárových bojov. Dokázal to aj v súboji s Banskou Bystricou, ktorý po menšej pauze odohral bez striedania.

„Nešlo o nič vážne, bol to iba menší výron. Človeku sa však vždy hrá ťažšie, keď je po dlhšej pauze. Je ale aj viac namotivovaný. Hralo sa mi dobre a aj keď som to spočiatku musel dlhšie rozdýchavať, bolo to fajn. Myslím, že môžem byť spokojný,“ skonštatoval talentovaný mladík a na margo svojho zdravotného stavu doložil: „Momentálne sa cítim stopercentne pripravený. Teším sa, že som opäť fit a verím, že mi to vydrží.“

Pauscheka zranenia v poslednej dobe neobchádzajú. Aj napriek tomu nestráca úsmev na tvári a verí, že situácia sa opäť zlepší. Hoci ho zdravie z času na čas pribrzdí, nenechal si vziať vietor z plachiet.

„Nie je nič príjemné, keď sa na vás stále lepia zranenia. Či už ide o nohu, ruku alebo rameno. Treba sa nad to povzniesť a stále myslieť pozitívne. Keď sa potom človek vylieči je už iba na ňom, aby stále makal a zlepšoval sa,“ hovorí o recepte na úspech Lukáš Pauschek.

Je si čo vziať do ďalších bojov

Na súboj v Banskej Bystrici sa dá hľadieť dvoma pohľadmi. Pri optimistickom sa odráža najmä výborná hra, na ktorú sa dalo s radosťou pozerať. Pesimistický vidí najmä dvojbodovú stratu, ktorá mrzí.

„Do každého zápasu ideme s cieľom získať tri body, a tak nás veľmi mrzí, že sme v Banskej Bystrici dva stratili. Predviedli sme naozaj peknú hru, škrieť nás môžu iba nepremenené šance a inkasovaný gól. Mohli sme dať ďalšie dva góly a bolo by rozhodnuté. Teraz je už zbytočné o tom hovoriť. Treba si z toho zápasu vziať, čo bolo dobré a toho bolo určite viac,“ povedal šikovný zadák a doložil: „S hrou môžeme byť spokojní. Predviedli sme naozaj pekné kombinácie, malo to myšlienku. Príležitostí bolo viacero, súper mal iba jednu vyloženú šancu a tú využil.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.
Hrať sa bude v x-Bionic v Šamoríne.

Neprehliadnite

Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.
Klub sa rozhodol podporiť ďalší predaj permanentiek predĺžením benifitu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.