Proti Trenčínu by rád pridal štvrtý gól

Filip Hlohovský sa chce proti Trenčínu ukázať v dobrom svetle a odniesť si tri body.

Po sérii troch vybojovaných výhier čaká na Slovanistov ďalšia náročná výzva. V siedmom kole budeme cestovať na Považie, kde si zmeriame sily s AS Trenčín. Vo víťaznom ťažení treba pokračovať, boj o udržanie prvej priečky bude ešte veľmi dlhý.

„Bude to ťažký duel. Trenčín je doma na umelej tráve veľmi kvalitný súper. Budú sa snažiť hrať pekný, kombinačný futbal a čo najviac budú chcieť hrať smerom dopredu. Očakávam dobrú návštevu a ťažký boj,“ predpovedá pred sobotňajším úvodným výkopom Filip Hlohovský.

Práve Hlohovský je jednou z letných posíl, ktoré do belasého kádra prišli spod hradu Matúša Čáka. Keďže ide o prvý ligový duel, ktorý odohrá proti svojmu bývalému zamestnávateľovi, má veľké očakávania a chce sa ukázať v najlepšom svetle.

„Samozrejme, že bude pre mňa tento zápas niečím špecifický. V Trenčíne som zažil kus svojej kariéry a teraz sa tam vraciam, no na opačnej strane. Bude to zaujímavé stretnutie, na ktoré sa veľmi teším. Neviem, čo presne od toho mám očakávať, no verím, že budeme úspešní a vyhráme,“ vyjadril vieru v úspech Filip Hlohovský.

S Trenčínom sme si zmerali sily už v príprave. Hneď prvý priateľský duel Slovan zvládol na jednotku, keď zvíťazil 2:0. Samozrejme, medzi letnou prípravou a bojom o body je markantný rozdiel.

„Išlo o zápas na začiatku prípravy a odvtedy sme sa už posunuli ďalej. V posledných troch stretnutiach sme vyhrali a chceme túto šnúru natiahnuť čo najviac. Treba zbierať body v každom stretnutí. Tréner určite zvolí rozumnú taktiku, aby sme uspeli,“ skonštatoval tohtosezónny trojgólový strelec.

S jedlom rastie apetít. Tento príklad platí i pre Hlohovského, ktorý by po troch góloch rád vsietil jeden i do siete Trenčína. Tímové záujmy ale kladie pred individuálne štatistiky. „Samozrejme, že by som rád pridal aj svoj štvrtý gól v drese Slovana. Hlavne aby pomohol mužstvu,“ s úsmevom zakončil sympatický mladík.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Každý kilometer odbehnutý v 9. kole nadstavbovej časti Niké ligy bude odmenený sumou 10 eur.
Zápas sa odohrá v sobotu o 18:00.
Belasé pred finále Slovenského pohára.

Neprehliadnite

Sledujte LIVE od 14.30 h tlačovú konferenciu.
ŠK Slovan v 8. kole nadstavbovej časti Niké ligy o titul zdolal Žilinu 4:3, a definitívne si zabezpečil zisk siedmeho titulu v rade. Po dnešku máme pred Žilinou nedostihnuteľný 9-bodový náskok. Najbližšie sa predstavíme v sobotu 11. mája o 18:00 v Podbrezovej.
ŠK Slovan získal siedmy majstrovský titul v rade.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.