Súťaž s Fotolabom má svojho víťaza

Správny výsledok zápasu Slovan - Myjava uhádli až piati fanúšikovia.


Fanúšikovia Slovana Bratislava mali v uplynulom týždni možnosť tipovať správny výsledok zápasu Slovan - Myjava, ktorý skončil výsledkom 2:1 pre Slovan. 

Zo všetkých správnych tipov sme náhodne vyžrebovali jedného výhercu, ktorý získava možnosť odfotiť sa na ďalšom domácom zápase spolu s hráčom Slovana, ktorého si vyberie a z tejto fotografie mu spoločnosť Fotolab vyrobí nádherný obraz na plátno o rozmeroch 80 x 60 cm. 

Výhercom súťaže s Fotolabom sa stáva p. Ján Velebný! Gratulujeme. 

S pánom Velebným sme sa telefonicky skontaktovali a už dokonca aj vieme, s ktorým členom kádra by sa chcel odfotografovať. Nebude to nik iný, ako nový tréner Slovana Bratislava a bývalý skvelý hráč Samuel Slovák. 

Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí sa zapojili do tejto súťaže. Šancu vyhrať pekné ceny, budete mať aj v ďalších súťažiach, ktoré pre vás pripravujeme. 


Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Polissya Žytomyr – ŠK Slovan Bratislava 1:1.
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.

Neprehliadnite

V belasom pokračujú Vladimír Weiss ml. i Guram Kašia.
Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.