Belasé žiačky obsadili na turnaji v Česku tretie miesto
Žiačky Slovana Bratislava (kategória WU15) uzavreli sezónu medzinárodným turnajom v Třebíči. Belasé v konkurencii 12 tímov obsadili celkové tretie miesto a dobre reprezentovali klub aj v zahraničí.
„V turnaji sme zapracovali už aj naše letné posily, ktoré k nám smerujú od novej sezóny. Tím sa bude postupne zohrávať počas letnej prípravy. Tešíme sa z celkového umiestnenia na treťom mieste. Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporovali – našej manažérke p. Látal Mackovičovej i rodičom, ktorí dievčatá neúnavne povzbudzovali. Už sa tešíme na novú sezónu,“ povedal Zdeno Hrehor, hlavný tréner výberu WU15.




















