Úvod Správy Proti Záhrebu dvojgólová prehra

Proti Záhrebu dvojgólová prehra

Slovanisti nezvíťazili ani v treťom prípravnom stretnutí počas sústredenia v Rakúsku, keď podľahli chorvátskemu Záhrebu 0:2.

ŠK Slovan Bratislava nezvíťazil ani v treťom prípravnom stretnutí počas sústredenia v Rakúsku, keď podľahol chorvátskemu Záhrebu 0:2. Belasí inkasovali po jednom góle v každom polčase, Putnocký teda kapituloval v 36. a 70. minúte. Zápas sa odohral v Grazi.

Slovanisti tak zakončili sústredenie s bilanciou prípravných stretnutí jedna remíza a dve prehry. Na úvod sme totiž tesne prehrali s poľským majstrom Slask Vroclav, následne prišla remíza s Kubaňom Krasnodar.

Slovan Bratislava – Lokomotiva Záhreb 0:2 (0:1)