Úvod Správy Prípravné zápasy Výborný zápas splnil to, čo sme očakávali

Výborný zápas splnil to, čo sme očakávali

Hodnotenie Vladimíra Weissa st. po prípravnom zápase FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava (2:4).

Vladimír Weiss st., tréner Slovana: „Dnešok splnil to, čo sme očakávali. Bol to výborný zápas pre mňa i nás všetkých, určite lepšie než tréning. Videli sme v akcii širšie kádre nás i Dunajskej Stredy. Som veľmi spokojný aj s prístupom hráčov, najmä prvý polčas bol vynikajúci. Chceli sme sa prezentovať trochu iným spôsobom hry, na tie ťažšie zápasy, kde chcete hrať do kontier a vychádzať z dobrej organizácie. V prvom polčase nám to perfektne vychádzalo, mali sme viac šancí, aj súper tam mal niečo. Druhý polčas sme viac-menej dohrávali na výsledok, prišli dve zaváhania a dva inkasované góly, no inak sme priebeh kontrolovali. Dnes to nebolo o výsledku, ale o tom, aby som videl hráčov, ktorí hrali menej alebo dostávali menej príležitostí. Nastúpili aj šiesti chlapci z juniorky, výborne hral napríklad ľavý krajný obranca Alexander Tóth. Bol to dobrý, poučný zápas. Som rád, že sa nikto nezranil a jesenná časť sa skončila. Trochu si oddýchneme a potom sa pripravíme na jar. Ďakujem aj Dunajskej Strede za toto fantastické prostredie, hralo sa na veľmi dobrom teréne.“