Vstupenky na zápas vo Vilniuse v online predaji

Cena vstupenky je 15 eur.

Belasých vo štvrtok 3. novembra o 18:45 SEČ (v Litve je o hodinu viac) čaká šiesty zápas skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy UEFA. Naše mužstvo sa predstaví na štadióne Žalgiris Vilnius v Litve. 

Vstupenky na zápas vo Vilniuse si môžete zakúpiť výhradne ako voucher prostredníctvom Ticketmedia.sk na tomto linku -> https://ticketmedia.sk/performance/1193/VOUCHER-na-listok-na-zapas-FK-ZALGIRIS-VILNIUS-vs-SK-SLOVAN-BRATISLAVA

Po kúpe vouchera obdržíte do 24 hodín (jeden pracovný deň) originálnu elektronickú vstupenku, ktorá vás bude oprávňovať na vstup na zápas do sektora hostí. Pre vstup slúži len táto originálna vstupenka.

Cena vstupenky na zápas je 15 eur.

Online predaj bude prebiehať do 2. novembra do 12:00, po tomto termíne bude predaj ukončený

Vo Vilniuse sa vstupenky priamo pred zápasom na štadióne už nebudú predávať. Ak teda máte záujem vycestovať, zakúpte si prosím vstupenku v online predaji, a to najneskôr do stredy 2. novembra do 12:00.  

Pri kúpe vouchera je potrebné zadať nasledovné údaje: meno a priezvisko, dátum narodenia, emailová adresa a číslo pasu/občianskeho preukazu. Na uvedenú mailovú adresu vám bude doručená originálna zápasová vstupenka.

Prajeme vám šťastnú cestu do Litvy a tešíme sa na vašu podporu.

 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com

Slovan TV
Aktuálne novinky
Polissya Žytomyr – ŠK Slovan Bratislava 1:1.
Pre obrovský záujem zo strany našich fanúšikov o Slovan stadium tour v letných mesiacoch dopĺňame nové časy komentovaných prehliadok nasledovne.

Neprehliadnite

V belasom pokračujú Vladimír Weiss ml. i Guram Kašia.
Slovan získal ľavého krajného obrancu Sandra Cruza.
Získaj Kráľovskú edíciu dresov s logom Ligy majstrov za exkluzívnu cenu so zľavou -25 %.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Nike

Hlavný partnerMain partner

Grafobal
Millioneo

Zlatí partneriGold partners

Intergroup
Grafobal Group
© 2024 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.