Úvod Správy Fortuna liga Aj na DAC kotol na B-tribúne

Aj na DAC kotol na B-tribúne

Informácia pre fanúšikov pred zápasom s DAC.

Už v stredu o 20:30 privítame v šlágri kola nášho tradičného rivala z Dunajskej Stredy. Podobne ako na Olympiakose a Mostare, tak aj teraz sa kotol presúva z ´céčka´ na B-tribúnu do sektorov B201 a B202.

Kotol sa presúva na základe rozhodnutia Disciplinárnej komisie SFZ, ktorá za ´vulgárne pokriky, použitie pyrotechniky a umožnenie vnesenia pyrotechniky´ v domácom zápase so Žilinou na základe predošlého podmienečného odkladu uložila disciplinárnu sankciu v podobe uzavretia sektorov C101-C104 a C202-C206 na 1 súťažné stretnutie.

Z tohto dôvodu bude C-sektor na zápase s DAC uzavretý. Kotol sa teda opäť presúva na B-tribúnu do sektorov B201 a B202. Fanúšikovia, ktorí majú zakúpené permanentky či vstupenky na tento zápas do C-sektora, môžu využiť vstup B1. Na B-tribúne budú pre nich vyhradené sektory B201 B202, kde sa bude nachádzať kotol.

Vstupenky na zápas s Dunajskou Stredou (streda o 20:30) sú v predaji na https://ticketmedia.sk/performance/1017/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí vyzvú v prípravnom zápase Dunajskú Stredu.
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.