Úvod Správy Fanúšikovia Informácie pre fanúšikov na zápas v Mostare

Informácie pre fanúšikov na zápas v Mostare

Venujte prosím pozornosť dôležitým informáciám.

Prinášame súhrn informácií pre fanúšikov Slovana Bratislava, ktorí majú zakúpený voucher na dnešný zápas v Mostare (výkop o 20:00).

Sektor hostí sa nachádza vľavo na hornom poschodí hlavnej tribúny štadióna (viď. titulná fotografia článku). Na mapke si môžete pozrieť príjazdovú cestu k sektoru hostí.

Od zástupcu klubu si pred sektorom budete môcť v čase od 19:00 vymeniť zakúpený voucher z Ticketmedia.sk za originálnu zápasovú vstupenku. Pripomíname, že pred štadiónom nebude možné zakúpiť si zápasovú vstupenku. Bude možná len výmena vouchera za vstupenku.

Parkovanie pre fanúšikov belasých bude zabezpečené priamo pred sektorom hostí a strážené políciou. Pri vstupe prebehne výmena voucherov za vstupenky a následne dvojstupňová kontrola – kontrola vstupenky a osobná prehliadka zameraná na zakázané predmety.

V sektore hostí bude zabezpečené občerstvenie v podobe nealkoholických nápojov. Platba v nich bude možná len v hotovosti. V bufete sa bude dať platiť aj eurami, ale len bankovkami. Mince nebudú pri platení akceptovať. 

Veríme, že belasí zvládnu dvojzápas play-off a vybojujú európsku jeseň. Aj vzhľadom na to, že sa na vonkajšie zápasy nachádzame v podmienke, vás chceme aj v tomto prípade vyzvať, aby ste sa dnes opäť zdržali akýchkoľvek nešportových, nenávistných či rasistických prejavov, používania pyrotechniky či vhadzovania predmetov. Vopred vám ďakujeme za vašu podporu a spoluprácu.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.
Pozrite si zostrih a ohlasy po stretnutí s ViOnom.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.