Úvod Správy Európska liga Belasí už v Mostare

Belasí už v Mostare

Naša výprava pricestovala do Bosny a Hercegoviny.

Belasí sa už nachádzajú v Mostare, kde ich proti miestnemu HŠK Zrinjski čaká vo štvrtok večer (výkop o 20:00) prvý zápas play-off Európskej konferenčnej ligy UEFA.

Naša výprava absolvovala krátko po poludní bezproblémový, približne hodinový let z Bratislavy priamo do Mostaru. V Bosne a Hercegovine nás privítalo ešte o niečo horúcejšie počasie, než aké v súčasnosti panuje v našom hlavnom meste. Niet divu, o Mostare sa hovorí, že je najteplejším mestom v rámci bývalej Juhoslávie. Prispieva k tomu aj jeho poloha, keďže leží v kotline obkolesenej kopcami.

Belasí sa však koncentrujú len na svoju futbalovú úlohu. Už po Olympiakose bolo jasné, že nám v Mostare budú z disciplinárnych dôvodov chýbať dvaja hráči – vylúčený Myenty Abena a taktiež Juraj Kucka, ktorý v kvalifikačných kolách dostal tri žlté karty.

Viac informácií z Mostaru vám prinesieme dnes vo večerných hodinách prostredníctvom našich klubových komunikačných kanálov. Večer je na programe naša oficiálna tlačová konferencia s domácimi i slovenskými médiami, ktoré vycestovali do Bosny a Hercegoviny, a následne oficiálny tréning na miestnom štadióne.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Sympatická iniciatíva klubu spoločne so ZVJS.
Na najbližší domáci zápas vás pozývame spolu so spoločnosťou Ticketportal.
Juraj Kucka po zápase v Ružomberku.

Neprehliadnite

Na najbližší domáci zápas vás pozývame spolu so spoločnosťou Ticketportal.
Juraj Kucka po zápase v Ružomberku.
Slovan dostal ďalších 206 vstupeniek navyše

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.