Úvod Správy Vstupenky Informácie o vstupenkách do Mostaru

Informácie o vstupenkách do Mostaru

Cena vstupenky je 10 eur.

Belasí vo štvrtok 18. augusta o 20:00 odohrajú úvodný zápas play-off Európskej konferenčnej ligy UEFA na štadióna HŠK Zrinjski Mostar, šampióna Bosny a Hercegoviny. Prinášame informácie pre fanúšikov Slovana, ktorí majú záujem vycestovať na tento zápas.

Vstupenky do sektora hostí si môžete zakúpiť oddnes do stredy 17. augusta do 20:00 ako voucher prostredníctvom Ticketmedia.sk. Originálnu zápasovú vstupenku dostanete po výmene za voucher priamo na štadióne v Mostare, a to minimálne 1 hodinu pred výkopom, od zástupcu ŠK Slovan pred sektorom hostí.

Voucher -> https://ticketmedia.sk/performance/1029/VOUCHER-na-listok-na-zapas-HSK-ZRINJSKI-MOSTAR-vs-SK-SLOVAN-BRATISLAVA

Dôležité: V Mostare bude možná výhradne výmena vouchera za originálnu zápasovú vstupenku. Nebude možné si priamo na mieste zakúpiť vstupenku bez vouchera. Fanúšikov preto vyzývame, aby si v prípade záujmu vycestovať zakúpili voucher, inak sa žiaľ na štadión nedostanú. 

Sektor hostí s kapacitou 250 miest sa nachádza na západnej tribúne štadióna v Mostare (EXIT 4). Cena vstupenky je 10 eur.

Pri kúpe je potrebné uviesť meno a priezvisko, e-mail, dátum narodenia a číslo ID, resp. pasu.

Miesto konania / Štadión: HŠK Zrinjsko, Stjepana Radića 49; 88 000 Mostar; Bosna a Hercegovina

Cena: 10 eur

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.