Úvod Správy Fanúšikovia Nové dresy na sezónu 2022/2023

Nové dresy na sezónu 2022/2023

Nové dresy v duchu tradície, dynamiky a štýlu.

Dlhoočakávané nové dresy na sezónu 2022/2023 sú tu! ŠK Slovan Bratislava vstupuje do úvodu novej sezóny nielen s novými dresmi, ale aj s partnerskou spoluprácou s najväčším európskym futbalovým obchodom 11TEAMSPORTS, ktorý pre náš klub zabezpečí minimálne v priebehu dvoch rokov oblečenie, športovú výstroj a vybavenie celosvetovej značky adidas.

Na sezónu 2022/2023 predstavujeme tri špeciálne sady dresov s novým špeciálnym fontom hráčskych čísiel a mien. V každej sade dresov si fanúšik môže nájsť to svoje. V prvej sade tradičnú belasú farbu v kombinácii s bielou, v druhej dynamickú tmavomodrú farbu v kombinácii s bielymi rukávmi a chrbtom, alebo štýlovú kombináciu ružovej farby a kráľovskej modrej.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo opätovne nadviazať spoluprácu so značkou 11TEAMSPORTS a náš klub tak bude kvalitne zabezpečený vynikajúcou športovou značkou adidas. Nové dresy budú mať ostrú premiéru už zajtra v zápase proti Olymipakosu. Veríme, že sa budú fanúšikom páčiť a nájdu si to svoje v každej z troch nových sád dresov. A samozrejme si prajeme, aby boli nové dresy úspešné,predstavil nové dresy marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Novú spoluprácu považujeme za ďalší významný krok a posilnenie našej pozície na slovenskom trhu. ŠK Slovan Bratislava je historicky najúspešnejším slovenským klubom a som veľmi rád, že doplnil naše portfólio," doplňuje Jan Nohel, PRO-clubs lead. „Slovan Bratislava má vynikajúcich fanúšikov, nádherný štadión a veľmi sa tešíme na aktiváciu spolu s nimi, ktorá perfektne doplní zápasový program a poskytne pestrý a zaujímavý obsah na štadióne aj mimo neho," doplnil za sponzoring Jakub Špetlík.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.