Úvod Správy Fanúšikovia Nové dresy na sezónu 2022/2023

Nové dresy na sezónu 2022/2023

Nové dresy v duchu tradície, dynamiky a štýlu.

Dlhoočakávané nové dresy na sezónu 2022/2023 sú tu! ŠK Slovan Bratislava vstupuje do úvodu novej sezóny nielen s novými dresmi, ale aj s partnerskou spoluprácou s najväčším európskym futbalovým obchodom 11TEAMSPORTS, ktorý pre náš klub zabezpečí minimálne v priebehu dvoch rokov oblečenie, športovú výstroj a vybavenie celosvetovej značky adidas.

Na sezónu 2022/2023 predstavujeme tri špeciálne sady dresov s novým špeciálnym fontom hráčskych čísiel a mien. V každej sade dresov si fanúšik môže nájsť to svoje. V prvej sade tradičnú belasú farbu v kombinácii s bielou, v druhej dynamickú tmavomodrú farbu v kombinácii s bielymi rukávmi a chrbtom, alebo štýlovú kombináciu ružovej farby a kráľovskej modrej.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo opätovne nadviazať spoluprácu so značkou 11TEAMSPORTS a náš klub tak bude kvalitne zabezpečený vynikajúcou športovou značkou adidas. Nové dresy budú mať ostrú premiéru už zajtra v zápase proti Olymipakosu. Veríme, že sa budú fanúšikom páčiť a nájdu si to svoje v každej z troch nových sád dresov. A samozrejme si prajeme, aby boli nové dresy úspešné,predstavil nové dresy marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Novú spoluprácu považujeme za ďalší významný krok a posilnenie našej pozície na slovenskom trhu. ŠK Slovan Bratislava je historicky najúspešnejším slovenským klubom a som veľmi rád, že doplnil naše portfólio," doplňuje Jan Nohel, PRO-clubs lead. „Slovan Bratislava má vynikajúcich fanúšikov, nádherný štadión a veľmi sa tešíme na aktiváciu spolu s nimi, ktorá perfektne doplní zápasový program a poskytne pestrý a zaujímavý obsah na štadióne aj mimo neho," doplnil za sponzoring Jakub Špetlík.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Naše ženy zvládli dva zápasy na ihriskách súperiek.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.

Neprehliadnite

Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.
Ponúkame vám zvýhodnený balíček na Európsku konferenčnú ligu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.