Úvod Správy Fanúšikovia Klub a fanúšikovia na jednej lodi: Venujte sa podpore Slovana, nie súperovi

Klub a fanúšikovia na jednej lodi: Venujte sa podpore Slovana, nie súperovi

Zástupcovia klubu sa stretli s fanúšikmi.

V pondelok sa uskutočnilo stretnutie zástupcov vedenia ŠK Slovan Bratislava s priaznivcami z C-sektora a ďalších fanúšikovských zoskupení. Odkaz znie jasne – ide nám o Slovan, nie o urážky súpera!

Pre Slovan je popri športovom úspechu prioritou aj hladké zabezpečenie priebehu odvety s Ferencvárosom z pohľadu bezpečnosti i diania v hľadisku.

Aj preto dnes vedenie klubu na čele s generálnym riaditeľom Ivanom Kmotríkom ml. absolvovalo stretnutie s fanúšikmi z C-sektora i so zoskupeniami Ultras Slovan a USP.

Zo stretnutia vzišlo nasledovné komuniké:

„Spoločne ako klub a fanúšikovia vyzývame všetkých priaznivcov Slovana, aby sa v tomto dôležitom zápase nenechali vyprovokovať. Vyzývame fanúšikov, aby sa zdržali akýchkoľvek národnostných pokrikov a nesnažili sa na štadión priniesť akékoľvek národnostne ladené transparenty. Zdržte sa hádzania pohárov či predmetov na hraciu plochu. Akékoľvek takéto konanie vrátane národnostných urážok môže mať za dôsledok uzavretie štadióna na najbližší európsky zápas!

Naším spoločným cieľom je vytvoriť fantastickú atmosféru a venovať sa podpore nášho mužstva. Nech sú fanúšikovia počas celého zápasu za akéhokoľvek stavu tým správnym hnacím motorom pre belasých. Venujme sa prosím podpore svojich a Slovanu, nie súperovi.“

Veľmi si vážime, že zástupcovia C-sektora i zoskupení Ultras Slovan a USP to vnímajú rovnako ako klub. Spoločne nám ide o Slovan, o fanúšikov a budúcnosť. Ak nechceme prísť o ďalšie krásne európske zápasy, venujme sa podpore svojich a nie urážaniu druhej strany, pretože to nám nič dobré neprinesie.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa vracajú do Bazileja.
Naši prípravkári herne i výsledkovo potešili na medzinárodných turnajoch.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.