Úvod Správy Fanúšikovia Informácie pre fanúšikov Slovana na zápas v Budapešti

Informácie pre fanúšikov Slovana na zápas v Budapešti

Venujte prosím pzornosť dôležitým informáciám.

Prinášame dôležité informácie pre fanúšikov belasých, ktorí v stredu vycestujú do Budapešti na prvý zápas 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov s Ferencvárosom. 

Autobusový zájazd 

Autobusový zájazd na zápas do Budapešti na zápas Ferencváros – Slovan je vypredaný. Balíček obsahujúci zájazd a vstupenku na zápas sa tak v deň zápasu nebude predávať.

Z bezpečnostných dôvodov nebude možné zakúpiť si vstupenku do sektora hostí priamo na mieste pred štadiónom. 

Brány štadióna sa otvárajú o 17:30. V sektore hostí bude k dispozícii bufet s občerstvením, v ktorom bude možné platiť platobnou kartou alebo v hotovosti forintami.

Dôležité informácie o odchode a preprave klubového autobusu

Podmienky prepravy: V každom autobuse bude prítomná aj usporiadateľská služba, ktorá dohliadne na hladký priebeh cesty. Vopred upozorňujeme, že osoby, ktoré budú pred vstupom do autobusu zjavne pod vplyvom alkoholu nebudú do autobusu vpustené a to bez možnosti náhrady škody.

Odchod z Bratislavy: Zraz fanúšikov je v deň zápasu (20.7.) naplánovaný na námestí štadióna od Kalinčiakovej ulice na 12:15 hod. a odchod autobusov je striktne daný na 13:00 hod. z parkoviska autobusov taktiež z Kalinčiakovej ulice. Žiadame všetkých, aby prišli v dostatočnom časovom predstihu a nezabudli na svoj doklad totožnosti kvôli prípadnej kontrole z tretej strany. Pozor, na oneskorencov nečakáme😊

Pravidlá športového podujatia v Groupama Aréna (pôvodné znenie od Ferencvárosu)

I. Fanúšik Slovana Bratislava /v ďalšom iba ako: účastník, fanúšik/ môže vstúpiť na územie športového podujatia, ak:

• sa dostaví do určenej zóny vytvorenej pre fanúšikov vyznačenej na mape (Budapešť IX. obvod Remíz út - ulica Fék), a tam sa prihlási na vstup s platnou vstupenkou dňa 20. júla 2022 v dobe od 17:30 do 18:30.

• na kontrolnom bode vytvorenom na zóne pre fanúšikov sa podrobí kontrole vstupenky, spolupracuje s usporiadateľmi, spolupracujúcimi, ako aj pracovníkom polície,

• prvá kontrola fanúšikov bude už po vystúpení z autobusov, zakázané sú kukly a iné zakrytie tváre

• zaväzuje sa k tomu, že na základe výzvy člena policajného zboru, usporiadateľa, organizátora sa legitimuje,

• evidentne nie je pod vplyvom alkoholu, drog,, alebo iných psychotronických látok;

• neprechováva u seba alkoholické nápoje, drogy, ďalej taký predmet, ktorý ohrozuje usporiadanie športového podujatia, alebo osobnú- a majetkovú bezpečnosť iných, ktorého prechovávanie bolo zakázané právnym predpisom, a jeho prechovávanie vo vnútri zóny bolo zakázané usporiadateľom, /napr.: predmety vhodné na bodnutie, rezanie, strelná zbraň, alebo jej replika, nápoje a jedlá vo fľašiach alebo plechovkách, sprej, dáždnik, kovové mince, zapaľovač, opasok s veľkorozmernou kovovou časťou, a každý taký predmet, ktorého zahodenie alebo použitie môže spôsobiť poranenie/. (Do zóny vyhradenej pre fanúšikov je zakázané priniesť ruksaky, alebo príručné tašky!)

• neprechováva u seba nápis, vlajku, tetovanie, ktoré je xenofóbne voči iným, alebo symbol zakázaný právnym predpisom,

• berie na vedomie, že počas predbežnej kontroly, a zdržiavania sa na mieste podujatia, ako aj počas organizovanej cesty sa môže o ňom vyhotoviť zvuková alebo video-nahrávka.

Predmety, ktoré sa nesmú donášať do zóny určenej pre fanúšikov nechajte prosím na autobusoch, alebo v autách zaparkovaných na parkovisku pred zónou pre fanúšikov. Na mieste uvedenom na mape je zabezpečené parkovanie vozidiel fanúšikov hosťovského mužstva.

II. Bude vyvedená, prípadne nemôže vstúpiť do hosťovského sektora štadiónu osoba, ktorá:

• vstúpila cez kontrolný bod zóny pre fanúšikov, ale následne neplní požiadavky usporiadateľov, organizátorov, a polície, nespolupracuje v sprevádzaní zo strany polície,

• ktorá následne po predbežnej kontrole, alebo počas zdržiavania sa na štadióne prejavuje agresívne, násilné správanie, prípadne nespolupracuje s usporiadateľmi, a s políciou.

Na území pred kontrolnými bodmi a schádzanie sa, prípadne pred koridormi určenými na vstup je zakázané sa zastaviť, alebo ich zatarasiť (výnimka: kontrola vstupeniek)!

III.

• Do sektoru Groupama Aréna určeného pre hostí môžu vstúpiť fanúšikovia Slovana Bratislava iba s policajným sprievodom. Fanúšikovi, ktorý sa rozhodne za neorganizovanú a vyhlásenú kontrolu vstupenky, nemôže sa priblížiť ku vchodu hosťovského sektoru, nebude mu umožnený vstup na miesto konania športového podujatia.

• V bufete v hosťovskom sektore možno platiť bankovou kartou, ako aj v hotovosti (v maďarských forintoch).

• Fanúšik, ktorý poruší pravidlá športového podujatia, alebo podmienky jeho prílohy, ďalej nie je ochotný spolupracovať s osobami vykonávajúcimi sprevádzanie, nemôže sa zúčastniť na podujatí ako divák.

Popri zanechaní Pravidiel športového podujatia Groupama Aréna nemôže vstúpiť fanúšik do hosťovského sektoru vo vzťahu k uvedenému zápasu bez dodržiavania vyššie uvedených!

Žiadame úctivo hosťovských fanúšikov disponujúcich vstupenkou na zápas, aby zobrali na vedomie vyššie uvedené informácie.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.