Úvod Správy Fanúšikovia Do Budapešti všetci spolu - autobusový zájazd so vstupenkou v cene

Do Budapešti všetci spolu - autobusový zájazd so vstupenkou v cene

A je to tu!

Zápas, na ktorý čakalo množstvo fanúšikov belasých je tesne pred bránami Tehelného poľa. No najprv sa pôjde do neďalekej Budapešti!

ŠK Slovan Bratislava ponúka svojim fanúšikom pohodlnú cestu na zápas v Budapešti organizovaným autobusovým zájazdom. V autobuse bude dostatok priestoru na priateľské diskusie a zábavu tak, ako to bolo aj minulosti.

Z dôvodu sprísnených bezpečnostných opatrení, ktoré budú sprevádzať presun fanúšikov belasých už zo Slovenska a zároveň aj opatrení, ktoré budú nastavené v mieste zápasu v Budapešti až po návrat na Slovensko, je kúpa vstupenky možná iba so zakúpením si autobusového zájazdu cez ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. alebo cez zoskupenie Ultras Slovan. Samostatný predaj vstupeniek do sektoru hostí nebude možný.  

Cena zájazdu: Cena zájazdu je 55,-€ a obsahuje vstupenku do sektoru hostí a samozrejme aj cestovné náklady.

Čas predaja: Autobusový zájazd a vstupenku si môžete zakúpiť v pokladnici štadióna Tehelné pole, ktorá bude otvorená v dňoch:

Sobota (16.07.) od 15:30 hod. do 20:00 hod.

Nedeľa (17.07.) od 15:30 hod. do 20:00 hod.

Pondelok (18.07) od 15:30 hod. do 20:00 hod.

Záujemca musí nahlásiť meno, priezvisko, číslo OP, dátum narodenia a telefónne čislo. Zájazd je z technických príčin možné zaplatiť iba v hotovosti, týmto Vás prosíme o pochopenie.

Podmienky prepravy: V každom autobuse bude prítomná aj usporiadateľská služba, ktorá dohliadne na hladký priebeh cesty. Vopred upozorňujeme, že osoby, ktoré budú pred vstupom do autobusu zjavne pod vplyvom alkoholu nebudú do autobusu vpustené a to bez možnosti náhrady škody.

Odchod z Bratislavy: Zraz fanúšikov je v deň zápasu (20.7.) naplánovaný na námestí štadióna od Kalinčiakovej ulice na 12:15 hod. a odchod autobusov je striktne daný na 13:00 hod. z parkoviska autobusov taktiež z Kalinčiakovej ulice. Žiadame všetkých, aby prišli v dostatočnom časovom predstihu a nezabudli na svoj doklad totožnosti kvôli prípadnej kontrole z tretej strany. Pozor, na oneskorencov nečakáme😊

Pokiaľ by ste mali záujem o kúpu špeciálneho výjazdového trička z produkcie Ultras Slovan, môžete si ho zakúpiť vo fanshope na námestí pri štadióne, ktorý bude pre Vás otvorený v dňoch 16. - 18.07. v čase od 15:00 hod. do 20:00 hod.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v sobotu o 15:00 predstavia v Podbrezovej.
Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na najbližší zápas FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava.
Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.