Úvod Správy Vstupenky Vypredajme spolu Tehelné pole - vstupenky na Ferencváros

Vypredajme spolu Tehelné pole - vstupenky na Ferencváros

Informácie o predaji vstupeniek na zápas s Ferencvárosom.

ZÁPAS SLOVAN - FERENCVÁROS JE VYPREDANÝ!

 

Belasí zvládli odvetu s Batumi a sú v druhom kole kvalifikácie Ligy majstrov! Ich súperom bude Ferencváros. Prvý duel sa hrá v Budapešti, domáca odveta je na programe v stredu 27. júla 20:30.

Prvýkrát od roku 1992 sa stretávame s Ferencvárosom a bez preháňania môžeme povedať, že nás čaká jeden z doteraz najväčších duelov posledného desaťročia. Už od zverejnenia žrebu sme registrovali obrovský záujem o tento zápas, a to nielen od fanúšikov Slovana. Nechceme dopustiť opakovanie scenára z roku 1992, keď bolo na Tehelnom poli množstvo priaznivcov Ferencvárosu, ktorí boli premiešaní so slovanistami v domácich sektoroch.

Chceme vypredať Tehelné pole tak, aby v sektoroch domácich boli naozaj domáci, a nie fanúšikovia hostí. Preto prosím pozorne čítajte nižšie dôležité informácie:

Permanentkári – viac informácii o predkupnom práve a zľave nájdete TU.

Držitelia vstupeniek zo zápasu s Batumi – viac informácii o predkupnom práve nájdete TU.


ŠK SLOVAN SPUSTIL UZAMKNUTÝ PREDAJ VSTUPENIEK

Cieľom uzamknutého predaja je poskytnúť vstupenky do predaja našim fanúšikom a nie fanúšikom hosťujúceho klubu a to z dôvodu čo najväčšej podpory našich fanúšikov pre našich hráčov a zároveň dosiahnutia maximálnej bezpečnosti na štadióne.

Čo je to uzamknutý predaj?
Uzamknutý predaj je určený pre fanúšikov ŠK Slovan, ktorí si v nedávnej minulosti zakúpili vstupenky alebo permanentky na zápasy Slovana a zanechali nám v databáze platný e-mail.

Ako bude fungovať uzamknutý predaj?
V stredu 13.7. obdržali fanúšikovia z našej databázy e-mail s unikátnym kódom od Ticketmedia.sk, ktorý im umožní nákup až štyroch vstupeniek. Odporúčame nákup online, prípadne na pokladnici štadióna, kde je potrebné preukázať sa unikátnym kódom s e-mailu. Pokladnica sa nachádza na námestí štadióna Tehelné pole (od Bajkalskej ul.) a bude otvorená vo pondelok (25.7.) a utorok (26.7) v čase od 15:30 do 20:00.

Dokedy si môžem zakúpiť vstupenku?
Uzamknutý predaj potrvá do vypredania štadióna. Odporúčame vám, aby ste s nákupom neváhali. V tomto prípade platí "kto prv príde, ten prv berie" a môže sa stať, že ak budete príliš dlho čakať, bude kapacita štadióna už vypredaná. Odporúčame preto kupovať čo najskôr.

Čo mám robiť ak mi neprišiel e-mail s unikátnym kódom?
Najskôr si prosím skontrolujte spam/reklamu. Ak ste e-mail nenašli ani v spame/reklame, tak s najväčšou pravdepodobnosťou ste nakupovali vstupenky na pokladnici štadióna a nenechali ste na seba e-mailový kontakt.
Ak ste nakupovali vstupenky na naše zápasy on-line a e-mail s kódom ste aj tak nenašli, tak prosím dostavte sa vo pondelok (25.7.) alebo v piatok (26.7.) na pokladnicu štadióna.

Ak mi príde unikátny kód, mám garantované 4 vstupenky?

Nie. Neváhajte a nakupujte rýchlo, pretože ak si každý štvrtý fanúšik z našej databázy zakúpi maximálny možný počet vstupeniek (štyri vstupenky), bude Tehelné pole vypredané.
Preto neváhajte, využite túto jedinečnú šancu na kúpu štyroch vstupeniek pre seba či svojich blízkych. Vypredajme tak spolu Tehelné pole fanúšikmi Slovana a nie Ferencvárosu či nebodaj iných jeho spriaznených klubov.

Bude potrebné meno a priezvisko na nákup vstupenky?
V zmysle súčasnej legislatívy sme povinní pri predaji vstupenky uchovávať osobné údaje každého fanúšika (meno, priezvisko, dátum narodenia a bydlisko). V praxi to znamená, že pri kúpe vstupenky je potrebné na Ticketmedia.sk (alebo na pokladnici) zadať Vaše osobné údaje. Ak kupujete viac vstupeniek, ku každej prosím uveďte osobné údaje toho fanúšika, ktorý reálne využije zakúpenú vstupenku.
Meno a priezvisko bude vytlačené priamo na vstupenke a nie je možné ho neskôr meniť či prepisovať. Akákoľvek takto upravovaná vstupenka stráca platnosť. Pri vstupe na štadión sme povinní kontrolovať uvedené meno a priezvisko na vstupenke s totožnosťou fanúšika.

Môžem si zakúpiť aj zľavnenú vstupenku?

Na tento výnimočný zápas poskytujeme možnosť zakúpenia zľavnených vstupeniek výhradne pre fanúšikov, ktorí mali nárok (dieťa do 15r., ZŤP, dôchodca) a zakúpili si zľavnené permanentky na sezónu 2022/2023 alebo vstupenky na zápas s Dinamom Batumi. Týmto bude vypočítaná automaticky cena vstupeniek už aj so zľavou 20% (dieťa do 15r., ZŤP, dôchodca). A v prípade permanentkára k tejto zľave mu systém automaticky vypočíta ešte vernostnú zľavu 20% navyše. Ostatné zľavy na tento zápas nie sú k dispozícii, ani na vydané zľavové karty.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa, že SPOLU VYPREDÁME TEHELNÉ POLE!!!

Cenník vstupeniek

Kategória Sektory Cena vstupenky Cena vstupenky pre permanentkára
Kotol C101 až C104 12,00 € 10,00 €
III. kat. C201 až C206 15,00 € 12,00 €
II. kat. B101 až B209 18,00 € 15,00 €
I. kat. A101 až A103, A109 až A111, A201 až A204 20,00 € 16,00 €
Premium A104, A108 30,00 € 24,00 €
VIP Silver V05, V06, V07 130,00 € 104,00 €
VIP Gold V03, V04, V05 200,00 € 160,00 €
Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.