Úvod Správy Liga Majstrov Belasí už v Gruzínsku

Belasí už v Gruzínsku

Naša výprava sa už nachádza v Batumi.

Výprava najúspešnejšieho slovenského klubu sa už nachádza v Batumi. Belasých dnes čaká predzápasová tlačová konferencia a oficiálny tréning.

Slovanisti ráno absolvovali bezproblémový, približne trojhodinový let z Bratislavy priamo do Batumi. Na pobreží Čierneho mora ich privítalo oblačné počasie s teplotou približne 24 stupňov celzia a vysokou vlhkosťou. Na dnešok i zajtrajšok avizujú meteorológovia nemalú pravdepodobnosť dažďa. 

Hneď na letisku bolo poznať, že miestni žijú futbalom. Nielenže je miestna aréna už týždeň vypredaná, no gruzínski priaznivci prišli aj priamo na letisko. Viacerí fanúšikovia v reprezentačných dresoch privítali súčasného kapitána národného tímu Gurama Kašiu, niekdajšieho dlhoročného kapitána Jabu Kankavu i ďalšieho reprezentanta Giorgiho Čakvetadzeho. Vrelé privítanie pripravili aj hlavnému trénerovi Vladimírovi Weissovi st., ktorý spolu so svojím asistentom Borisom Kitkom a kondičným špecialistom Romanom Švantnerom pôsobil pri gruzínskej reprezentácii.

Belasí dnes podvečer absolvujú tlačovú konferenciu a o 17:00 SELČ (v Gruzínsku je o dve hodiny viac) aj oficiálny tréning. V priebehu dňa vám budeme na klubových komunikačných kanáloch prinášať aktuálne novinky, rozhovory, no a večer samozrejme reportáže z tlačovej konferencie či tréningu.

Úvodný výkop zápasu s Batumi je v stredu o 19:00 SELČ a v priamom prenose ho odvysiela RTVS Šport.

Odporúčame vám sledovať aj klubový Instagram.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Naši mladíci oslávili prvenstvo doma na Tehelnom poli.
Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste nás celý rok podporovali.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.