Úvod Správy Smutný Kiss: Veľká škoda

Smutný Kiss: Veľká škoda

Filip Kiss: "Bohužiaľ, chýbalo nám aj trochu šťastia. Predsa len, trafili sme dve brvná. Smola...“

Ešte aj na ďalší deň liezli slová z úst Filipa Kissa len veľmi ťažko. Naši chlapci boli na trávniku VfB Stuttgart lepším tímom, napriek tomu iba remizovali (2:2) a po domácej prehre (0:1) sa neprebojovali do skupinovej fázy Európskej ligy. Zaváhanie mrzelo o to viac, že sme na to určite mali! V obidvoch stretnutiach sme predviedli pekný futbal, no na postupový verdikt to nestačilo.

Aj preto bol stredopoliar Slovana Kiss smutný ešte aj pred piatkovým tréningom. „Ukázalo sa, že sme boli dobre pripravení. Mali sme na nich. Veľká škoda, že sme to nedokázali pretaviť do úspešného konca. Zvlášť preto, že sme viedli 2:0. Mrzieť nás môže vylúčenie Miša Breznaníka. To bohužiaľ veľmi ovplyvnilo zápas,“ skonštatoval slovenský reprezentant do 21 rokov.

Ak dal Stuttgart „belasým“ lekciu, tak to potom bolo v potrestaní aj tých najmenších chybiček. Zaváhania na tomto fóre sa totiž neodpúšťajú. Dobrý výkon bol pre slovanistov len slabou satisfakciou. „Využijú aj tú najmenšiu príležitosť. Je veľmi náročné hrať proti takémuto súperovi v oslabení. Bohužiaľ, chýbalo nám aj trochu šťastia. Predsa len, trafili sme dve brvná. Smola...“ priznal Filip Kiss.

Tím trénera Jozefa Jankecha však nemôže absolútne nikto za výkon haniť. Chlapci siahli na dno svojich síl a podľa názorov mnohých odborníkov to bol ich najlepší zápas v tomto ročníku. „Môže byť. Dobre sme však hrali aj na trávniku Crvenej zvezdy Belehrad. Teraz sa nám to podarilo zopakovať. Sme dostatočne silní na to, aby sme takéto výkony podávali pravidelne. Bodaj by to takto bolo aj v lige,“ myslí si letná posila z Petržalky Filip Kiss.

Zápas to bol celkovo kvalitný. Nielen Slovan, aj Stuttgart prispel k vynikajúcemu predstaveniu. „Myslím si, že mali aj oni dostatok príležitostí. Putnocký chytil niekoľko šancí, naozaj nás podržal. Ukázalo sa, že máme na nich. Škoda tej červenej karty. Myslím si, že nebyť tohto momentu, dotiahneme duel do úspešného konca,“ dodal na záver Kiss.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
PFC Ludogorec – ŠK Slovan Bratislava 1:0
Priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí v nedeľu o 17:30 vyzvú Ludogorec.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.