Úvod Správy Fanúšikovia Ďakujeme vám!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme všetkým fanúšikom a fanúšičkám za účasť na dnešnej autogramiáde.

Prvá, a už teraz vieme, že určite nie posledná. ŠK Slovan Bratislava a HC SLOVAN Bratislava zorganizovali v piatok večer premiérovú majstrovskú autogramiádu, ktorá vyvolala veľký záujem zo strany fanúšikov. Priestory OC CENTRAL boli v piatok večer belasé.

Za ŠK Slovan sa na autogramiáde zúčastnil kompletný aktuálny káder a taktiež hlavný tréner Vladimír Weiss st.

Návštevníci autogramiády sa dočkali aj príjemného prekvapenia. Prakticky súčasne so zverejnením na oficiálnych komunikačných kanáloch klubu predstavil generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml. našu najnovšiu letnú posilu – útočníka Erica Ramireza. Ten prišiel prakticky okamžite po zrealizovaní svojho príchodu a hneď usilovne „zarezával“ pri rozdávaní podpisov či fotografií.

„Dovolíme si skonštatovať, že naša spoločná majstrovská autogramiáda s hokejistami zo Slovana dopadla na výbornú. O našich hráčov i hokejistov bol enormný záujem. Takéto chvíle sú pre nás všetkých motiváciou a dodávajú nám nové myšlienky a inšpiráciu, ako naďalej rozvíjať takýto osobný kontakt medzi hráčmi a fanúšikmi. Ako sme dnes videli, práve takýto kontakt je zvlášť pre fanúšika najcennejší. Určite budeme v podobných aktivitách pokračovať. Pevne veríme, že týchto ľudí, ktorí dnes prišli, uvidíme aj na našich zápasoch na štadióne,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Jedno mesto, jedna značka, dva tituly – toto motto majstrovskej autogramiády sa naplnilo prakticky do bodky. Fanúšikovia nerobili rozdiel medzi futbalistami a hokejistami. Od všetkých slovanistov si pýtali podpisy či fotografie, a tí im ochotne vychádzali v ústrety.

„Počas sezóny sme so spoluhráčmi chodili na hokej, panovala tam výborná atmosféra. Veríme, že aj po príchode Kuca aj my prilákame v novej sezóne na Tehelné pole viac fanúšikov. Aj dnes sme videli, že Slovan má výborných fanúšikov. Len to treba ukázať a prísť na štadión. Akcie ako dnešná autogramiáda sú výborné, snáď bude takých čo najviac. Ďakujeme fanúšikom, že prišli. Tešíme sa na nich v stredu na zápase s Batumi,“ povedal médiám na autogramiáde Vladimír Weiss ml.

Belasá rodina sa môže najbližšie stretnúť v stredu 6. júla o 20:30 na Tehelnom poli, keď Slovan vyzve v prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov gruzínskeho šampióna Dinamo Batumi. Vstupenky sú od 8 eur v predaji online na Ticketmedia.sk.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí v stredu absolvovali komplexné fyzické testovanie.
Ako prežil dovolenku náš stopér a aký bol včerajší prvý tréningový deň prípravy?

Neprehliadnite

Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.
ŠK Slovan získal výraznú posilu do ofenzívy.
Aktuálna edícia dresov zaznamenala veľký úspech u fanúšikov

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.